Galibiyet her zaman güzeldir. Tebrik ederek başlamak istiyorum tüm takımı; aferin gençler...

Saha içi ve saha dışı konuları ne kadar çok ayırabilirsek o kadar iyi ederiz biliyorsunuz. Elimizden bir şey gelmeyecekse, havanda su dövmeye gerek yok, katkı sağlayabileceğimiz konulara eğilmek bana daha doğru geliyor.

Recep Günay ve ekibi kendi bildiklerini yapmaya devam ediyorlar; iddia ettikleri ve söylemleri doğruysa Bursa'da bir daha güneş batmaz zaten. Ancak, her basın toplantısı sonrası aynı şeyleri dinliyor olmak, "Birileri bizi engellemeye çalışıyor, ne yapsak birileri arkamızdan işleri bozuyor!" klasiği devam ediyor. O zaman güçlü olacaksınız, bilgi sızmasını engelleyeceksiniz ve ağırlığınızı koyarak Bursaspor'umuzun haklarını koruyacaksınız.Yoksa o koltukta herkes oturur.

İddialarının doğru çıkmasına, hukuki yoldan kaybolan hakların geri kazanılmasına bütün Bursasporlular sevinecektir zaten.

Ancak, süreğenlikte finansal sorunların gününde çözülebilmesi ve doğabilecek hak kayıplarına ve cezalara engel olabilmek, tahtanın açılmasını sağlamak, ödemeleri aksatmamak da en önemli konuların ve endişelerin başında geliyor.

Bilet ve kombine fiyatlarının da Bursaspor taraftarının maddi sınırlarına kadar indirilmesi şart. Elbette gelir lazım ama bu maddi gelir, manevi desteğin yanında hiçbir işe yaramaz. İnegölspor'un gelir getirici kombine kampanyası projesini baz alarak fiyat belirlemek doğru değil. İş dünyasına satılmak üzere hazırlanmış belli sayıdaki kombineler, bizim fiyatımızı belirlerken baz alınmamalı.

Teknik direktör konusunda da aceleci olmadan sağlıklı bir karar alınmalı ki Nedim Hoca bu maçta enerjisi ve sinerjisi ile güzel bir tablo koydu ortaya.

İletişim konusunda da ciddi bir çalışma yapılmalı ve doğru biri ile basına açıklamalar yapılmalı ki sonradan o öyle değildi böyleydi olmasın sürekli.

Amma da akıl veriyorsun hocam demeyin, bunlar hep ortada herkesin konuştuğu konular.

Bursaspor'da sorun bitmez, akıl veren de bitmez.

İyi niyetle eleştiri yapanlarla, menfaatlerine göre eleştiri yapanları zaten bu camia net biçimde ayırır.

Bugün kazandık, her şey güzel. Yarın kaybederiz, her şey berbat olur.

Zor dönemlerde alınan kararlar hayati önem taşır. Tüzükle ilgili çalışmaların da daha fazla gündemde olması ve hukuki dil dışında herkesin anlayabileceği açıklıkta yapılmak istenenler anlatılmalı ve kamuoyu önünde şeffaf şekilde tartışılmalı.

Galibiyetlerimiz istikrarlı şekilde devam eder inşallah.

Saygılarımla....