Moraller yüksek olarak gittiğimiz Nazilli deplasmanından maalesef puan ya da puanlar çıkaramadığımıza çok üzüldüm.

Çünkü puandan ziyade, para ile satın alınamayacak özgüvenler koyacaktık bünyemize, duygusal olarak iyi hissettirecek, daha istekli antrenmanlar yaptıracak dürtüler kazanacaktık... Olmadı.

Olmadı ama daha önümüzde, puanların yanısıra bunları da kazanacağımız çok maç var . Futbol böyle bir oyun...

İleri bakmalıyız...

Transfer yapabilme kabiliyeti hem UEFA tarafından hem de şehir desteksizliği ve başarısız yönetimler tarafından elinden alınmış bir Bursaspor'un, kendi bünyesinde yetiştirdiği çocuklarla yola devam edebiliyor olması gurur verici olduğu kadar, oluşan tecrübesizlik sebebiyle de endişe verici bir süreç doğuruyor önümüze.

Hakiki anlamda sabırlı olunmalı, tam destek verilmeli ve kadronun kuvvetlenebileceği günler gelene kadar gençlerimize en güzel desteği vermeliyiz.

Bu maçta olduğu gibi, nizami gollerimiz ofsayt gerekçesiyle verilmeyecek, penaltılar kaçacak, hatalı paslar, pozisyon hataları hep olacak... Saha içinde ne yaşanırsa yaşansın bizler sadece verilen mücadeleyi gözden kaçırmayalım. Gençlerin enerjisi, bizlerin onlara olan desteğimizle dolacaktır.

Önümüzdeki maçlara bakacağız. Kazansak da kaybetsek de hep ileri bakacağız. Formanın hakkını veren gençlerimiz ile bu sevdayı yaşayacağız.

Teknik ekip de hiç moralini bozmasın. Sorumluluk almak zor iş, sakince, harbi öz eleştirilerle hem kendilerindeki hem oyunculardaki eksiklikleri belirleyip, çok çalışmaya devam etsinler.

Fatura kesilecekse herkese kesilecek...

Saygılarımla...