• DOLAR 32,52 %0.19
  • EURO 34,59 %0.12
  • ALTIN 2.490,06 %0.15
  • BİST100 %
  • BITCOIN 63.402 %-0.68
  • ETHERIUM 3.090 %-0.01
15°
Kaan Vardar

Tüm Makaleleri

Kaan Vardar

Bursaspor’da çarşı pazar karıştı

Nice zamandır bu anı bekliyordu taraftar. Recep Günay yönetimine tepki veren taraftarın cezası da bitmiş bahardan kalma bir günde stadyumu olabildiğince doldurmuştu.

Shift + Del = Bursaspor

Yıllardır Bursaspor maçlarını takip ederim. Hem sevgimiz hem de işimiz sebebiyle. Gidebildiğimiz deplasmanlarda yerimizi alırken, gidemediklerimiz için TV karşısına geçiyoruz.

Timsah Yılmaz Camia Güler

Siz ne sandınız Bursaspor'u, kolay lokma mı? Çantada gördüğünüz kekliği düz ovada avlayacağınızı zan nettiniz. Düşenlerden gördünüz ve tekmeyi hazırladınız...

Günay'dın iyi uykular!

Bursaspor'u sezon başından beri izlemeye gayret ediyoruz. Geçtiğimiz sezondan arta kalan umut birikintileri de bu yılımızın kahır mektubunun paragraf başlarını oluşturuyordu aslında...

Aferin size...

2023-2024 sezonuna bir puanla başladık. Sıkıntılı geçen kongre süreci ve sonrasında yaşananları bir nebze unutturdu gibi sezon açılış maçı.

Papatya falına dönen Bursaspor sevgisi!

Seviyor... Sevmiyor... Seviyor... Sevmiyor ve seviyorrrrrrrrr!

Biz bir peri masalına aşığız

Öyle ya da böyle Bursaspor'umuz ligde kaldı. Şunu belirteyim buna coşkuyla sevinen tarafta değilim, buruk bir sevinç içimizde. Yıllardır da bu şekilde değil mi?

Arnavut kaldırımında spor nasıl yapılmalı?

Meşakkatli yollardan geçiyor Bursaspor bu sezon. Geçtiğimiz yıl bu ligde takımını finale çıkaran bir teknik direktör ve yıllarını bu organizasyona adamış bir sportif direktörle başladı lige Yeşil Beya...

Timsah’ın köfte ziyafeti

Bursaspor’un inişli çıkışlı grafiğini takip etmek de bir sonraki maç ne yapacağını kestirmek de son derece zor…

Sesimizi duyan var mı?

Bugün resmen bir facia izledik. Son haftalarda 11-0, 9-1 ve 5-0’lık mağlubiyetler alan Tarsus İdman Yurdu karşısında, Bursaspor’un B’si yoktu. Yoktuk!