• DOLAR 32,21 %0.00
  • EURO 35,01 %-0.03
  • ALTIN 2.521,23 %0.82
  • BİST100 10.740 %0.90
  • BITCOIN 68.821 %3.48
  • ETHERIUM 3.144 %2.18
17°

Yıldırım Belediyesi Haberleri

Yıldırım Belediyesi haberleri ve güncel Yıldırım Belediyesi gelişmeleri, Yıldırım Belediyesi ile ilgili tüm video, Yıldırım Belediyesi fotoğrafları ve Yıldırım Belediyesi haberleri Bursasporx.com | Bursa'nın Sporu sitemizde


Genel

Yıldırım Belediyesi, Okul Sporları İlçe Şenlikleri’nin ilk etabında; ilçedeki 32 liseden 145 takımın katılımıyla bin 308 öğrenciyi basketbol, voleybol, masa...

Genel

Yıldırım Belediyesi’nin 13 farklı branşta düzenlediği Kış Spor Okullarıtamamlandı. Eğitimlerini tamamlayan sporcular için Naim Süleymanoğlu SporKompleksi’nde sertifika töreni düzenlendi.

Genel

Yıldırım Belediyesi, son 5 yılda ilçeye kazandırdığı 23’üncü spor tesisi olan Demetevler Spor Tesisi’nihizmete açtı.

Genel

Yıldırım Belediyesi çocukların okul dışında kalan zamanlarını verimli değerlendirebilmeleri ve sportif becerilerini artırabilmeleri amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Genel

Yıldırım Belediyesi tarafından Mimar Sinan Mahallesi'ne kazandırılan Spor Kompleksi'nin açılış töreni düzenleniyor.

Genel

Yıldırım Belediyesi’nin Çınarönü ve Sakarya Mahallesi’ne kazandıracağı modern spor salonlarında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Genel

Yıldırım Belediyesi, öncelikli hizmet grubu arasında yer alan çocuk ve gençler içinilçeye spor tesisleri, kütüphaneler, parklar kazandırmaya devam ediyor.

Genel

Yıldırım Belediyesitarafından ilçeye kazandırılan geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden YıldırımBelediyesi çalışanı İlyas Kader’in adı verilen Sıracevizler Spor Merkezidüzenlenen törenle hizmete açıldı.

Genel

Yıldırım Belediyesi’nin Millet Mahallesi’ne kazandırdığı ‘Ayçiçeği Parkı’ hizmete açıldı.

Genel

Yıldırım Belediyesi, gençlerin sporla daha fazla vakit geçirebilmesi için sağlıklıortamlar oluştururken kentin spor altyapısını güçlendirmek amacıyla ilçeye sporkompleksleri ve halı...

Genel

Yıldırım Gençlik ve Spor Merkezi’nde yaz aylarını değerlendirmek isteyen gençler için, 14 farklı branşta ücretsiz kurs düzenleniyor.

Basketbol

Final Spor yönetimi Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.