Sezon başından bugüne kadar yaşanılanlar, tüm Bursasporlular için hayal kırıklığı, tüm şehir için büyük bir ayıptır!

Herkes biliyor ki düşmemizi isteyenler çokken, alınan -alınamayan kararlarla, yönetim de onların ekmeğine yağ sürmüştür.

Sn. Banaz ve ekibi, geçen sene bizleri düşmekten kurtaramamıştır, bu sene de ramak kala aynı senoryadan kurtulduk.

Ortada büyük bir başarısızlık var.

İyi niyetlerinden şüphe duymadığımız yöneticiler de olsalar, hepsi bu başarısızlığın mesulüdür.

Bursaspor'un mali yükünü kaldıracak, mali disiplini oluşturacak, stratejik planlamalarla kulübü toparlayabilecek birileri var mı halâ bilmiyorum ama bu yönetimin bu işleri yapamadığı besbelli ortadayken görevlerine devam etmelerini doğru bulmuyorum.

Siyasi dokunuşlarla ilgili yorumlarım, şahsımda kalsın, ancak Bursaspor için siyaseti kullanamayanlar da yine bu ekiptir.

Münferit bir taraftar olarak bu köşeden aylarca yazdım, yazmaya da devam edeceğim Bursaspor varoldukça..!

Bursaspor yönetimi, gelen eleştirilere kulak tıkayarak geçirdi sezonu. "Gündemimizde yok." dendi her türlü çıkış reçetesine.

Kendileri siyasetçi ya da bürokrat oldukları için gelen eleştirileri de hep "siyasi muhalif söylemleri" kategorisinde değerlendirdi ancak derdi Bursaspor olanların da çığlıkları, o değerlendirmelerin yanında, kurunun yanında yanan yaş gibi oluverdi.

TFF neznindeki güç, kulübün itibarı, şehrin imajı... her sene yok olmaya daha da yaklaştı ve biz 1 puanla ligde kalmanın duasını ettik isyan ede ede... Bittik...Bıktık... Usandık...

Yapılan tüm iyi işler için yönetime teşekkür ediyor, yapamadıkları tüm işlerin sonuçları ağır olduğu için İSTİFA etmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Gençlerimize de tüm sezon boyu verdikleri mücadelen dolayı teşekkür ediyorum. Kazandıkları tecrübeyi kâr sayıyor ve önümüzdeki sezon daha da iyi bir futbol oynayacaklarına inanıyorum.

Kimse de kusura bakmasın; bunlar gitse kim gelecek, diye de kimse sormasın...Elbet birileri gelir...

Saygılarımla...