İnegöl Belediyespor Antrenörü Levent Zoroğlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi "Daha önce söylediğimiz gibi hedefimiz ilk 4'e kalmaktı. Ziraat karşısında iyi mücadele etmemize rağmen yenemedik. Ziraat Bankası iyi takımdı iyi oynadı. Yenemedik. Tabiî ki üzgünüz ama hedef bitmedi. Şuan ki hedefimiz Challenge Cup'a kalmak.

Şimdi play-off etabının 2. maçını Galatasaray ile oynayacağız. Cumartesi burada Salı günü deplasmanda oynayacağız. 1-1'lik durumda 3. maçı kendi evimizde oynayacağız. Bu maça hazırlanıyoruz. Sakatımız yok. Her şeyin bilincindeyiz. O şekilde hazırlanıyoruz. Burada da iyi bir sonuçla ayrılmak için elimizden geleni yapacağız. İnegöl şehrine inşallah bu maçların sonunda bir Avrupa kupasını hediye etmek istiyoruz. Bunun bilincindeyiz. Bunu düşünerek iyi bir şekilde hazırlanıyoruz.

Taraftarımız son 3 maçtır bizi gerçekten inanılmaz destekliyor ama şuana kadar yapılanların hepsi geride kaldı. Bizim için bundan sonrası çok ama çok önemli. Cumartesi günü yapılacak maçta bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Belki de evimizde oynayacağımız en önemli ama en önemli maçlara çıkıyoruz. Seyircimize ihtiyacımız var. Onları kendi evimizde yenip, inşallah İstanbul'da da yenip, tur atlamak istiyoruz. Onun için seyirciye inanılmaz derecede ihtiyacımız var. Şehrin enerjisine ihtiyacımız var. Bizlere bu konuda yardımcı olurlarsa çok seviniriz" dedi.