Kulüp içinde olan bitenden fazlaca bilgi sahibi olamamanın hem memnuniyetini yaşıyorum hem de merak etmekten geri duramıyorum.

Hem yönetimsel hem de sportif anlamda alınan kararlardan, icraate geçenlerden hep sonradan haberimiz oluyor.

Bu durum bir yandan dışarıya karşı bir güvenlik duvarı oluşturuyor bir yandan da herkesin her şeye yorum yapmasına engel oluyor; iyi de oluyor.

Diğer yandan fikir zenginliği açısından katkı sağlayabilecek düşünceler de belki heba oluyor.

Basketbolda nasıl ilerliyorsa işler, sanki futbolu da öyle yönetelim diye uğraşıyorlar. Eh, ne diyelim, kolay gelsin.

KADRO YAPILANMASI

En son Burak Beyzadenin mektubunu okuduk,sonra da kaleci Erhan'ın gidişini... Özer Hurmacı gelecekmiş takıma ve kendini fiziken toparlarsa yararlanacakmışız. Valla çalışırsa fiziken toparlar da can çıkar huy çıkmaz, inşallah bizi kırmızı kartlarla yalnız bırakmaz, ruhen ve karakter olarak da inşallah icraatlerini sunar armamıza. Benim içime sinmiyor ama bu yoklukta da sesimi pek çıkarmayacağım. Sn. İsmail Ertekin'e güvenmeyi seçeceğim. Sonuçta Özer'in oynayacağı yeri doldurabilecek genç yeteneklerimiz olacaktır.

Her bir oyuncuya ihtiyacımız var ve hem de en yüksek aidiyet ve konsantrasyon ile.

Teklif gelen oyunculardan da çooooook para kazanmayacaksak satılmasından yana değilim. Transfer yapamayacağımız dönemde oyuncu satmak doğru değil ama dediğim gibi kulüp menfaatlerine doyum sağlayacak meblağlara ses çıkarmam.

Malûm ben İnegöl'de ögretmenim. İnegölspor'u da takip ediyorum. Bazı zamanlar maçlarını izlemeye gidiyorum. Altını çizerek belirtmek isterim ki tam bir sokak futbolu ruhu ile oynanıyor maçların çoğu. Bizim gençler de kolejli çocuk gibi davranırlarsa saha da çok canımız yanar; hem fiziksel olarak hem de ruhen çökertirler bizi . Bu durumu en iyi bilen iki ismin Özlüce'de olması tek tesellim. Hem İsmail Hoca hem de Tahsin Hoca bu duruma göre hazırlamaya çalışacaktır çocukları. Gazamız mübarek ola...

YÖNETİM

Yönetim, "Şehir destek vermeli." dedi ve köşeye çekildi sanki.

"Bursa karar verecek! " dediler ama şehrin olumlu karar verebilmesi için görüşmeler yapıyorlar mı çok merak ediyorum.

İnsanlar bir sabah uyanıp, büyük bir toplantı yapmaya karar verip, topluca Özlüce 'ye giderek "Alın size bolca para." diyecek değil.

 Yönetimin belli başlı toplantılar, organizasyonlar yapması ve destek olabilecek insanları bir araya getirmeyi başarması lazım. Tabii ki Sn.Başkan'ın bu denli kalibresi yok. Kendi alanında ve işlerinde elbette harikadır ama spor camiası içindeki ve dışındaki kapitalde pek etkinliği olması olası değil. Bu noktada belediyenin olanaklarını ve ikna kabiyetlerini kullanabilmesi gerekiyor ki Sn. Alinur Bey'in önüne gelecek mantıklı organizasyonlara can vermeye çalışacağına inanıyorum.

Son dönemler gelen her yönetim şehirden destek bekledi oturdukları koltuklardan Hep aynı mı devam edecek bu durum? O zaman sonuç da değişmez.

Temmuz ayı ile beraber grupları ögreneceğiz. Kampların başlamasıyla beraber kadro yapımızı göreceğiz. Hazırlık maçlarıyla sezona ısınacağız ve yine üstümüze düşeni yapıp evimizdeki maçlarda desteğimizi sonuna kadar vereceğiz.

Kombineler çıktığında inşallah hayal kırıklığı yaşamayız.

U14, U15 takımlarımızın başarılarından dolayı tebrik ederim. Yayın konusunda yerel basına fahiş bir fiyatlandırma yapmalarına da anlam veremedim yönetimin. Haklı bir sebepleri umarım vardır, yoksa ben bu konuda eleştirmeden geçemeyeceğim.

Saygılarımla...