Klasik oldu artık haksızlıklara ugratılmamız. Mesleğini icra edemeyen beceriksiz hakemlerden, art niyetli hakemlere kadar yıllardır uğraşıyoruz. Ligin bir çok maçında rezalet hakem yönetimleri izliyoruz.

Kocaeli deplasmanından puan ya da puanlarla dönebilecekken, uydurma bir kırmızı kart ile 30. dakikada 10 kişi kaldık. Gözünün önünde olan pozisyonda yalandan yere başını tutan oyuncuya; bizim oyuncumuz yerdeyken ona vuran oyuncuya sarı göstermesi de ayrıca rezalet. Maç boyunca rakibin defalarca sarı kartlar görmesi gerekirken, bilenmiş şekilde takım kayırdı hakem; YAZIKLAR OLSUN!

Bu yenilgide ilk yediğimiz golde defansımızın müthiş hatası vardı. Yenmemeliydi o gol. Bireysel yetenekli bazı oyuncularımız da bir türlü giremedi oyunun içine. Ama kalite besbelliydi, 11'e 11 sürecek olsa maç, mutlaka puan ya da puanlarla dönebilirdik.

Ben de takımımıza karşı herhangi bir kızgınlık yok, anlık hatalar da futbolun içinde var. 10 kişi kalmalarına rağmen gereken duruşu ve mücadeleyi gösterdiler, teşekkür ediyorum hepsine. Tabii onlar da bilemezdi hakemin bu denli yanlı bir maç yöneteceğini.

Milli arada bir nebze daha toparlanıp, yeniden galibiyetler alabilecek bir pozisyona girebileceğimize eminim.

Özcan hoca ve ekibi de daha fazla mesayi yaparak, eksiklerin giderilmesi için çabalayacaktır. Beklentiyi karşılayamayan oyuncularla yolların ayrılıp, kaliteli 2-3 oyuncu takviyesi ve doğru verilen bir camia desteği ile biz bu yolculuğu zirvede tamamlayacağız inşallah.

Futbolda mağlubiyetler elbet olacak.

Biz mağlubiyet kredimizi epey tükettik sezon başında ama halâ telafi edebileceğimiz çok maç var.

Üst üste 3 galibiyet ile toparlanan Bursaspor'umuz, 1 mağlubiyetle karalar bağlayacak değil. Mücadeleye devam etmek zorundayız.

Eskilerin bir lafı vardı: Bursaspor'un Bursasporludan başka dostu yoktur, diye . Sırf şehir takımıdır diye yıllardır yukarılara çıkmasını istediğimiz Kocaelispor'un bize karşı takındığı tavrı görünce bu söz yine aklıma geldi. Yıllarca çektiklerinden hiç ders almamışlar demekki! Bu kibir herkesi çürutür!

Biz kendi işimize bakalım.

Enerjimizi tamamen kendi şehrimize verelim. Son zamanlarda pek anmıyoruz ama desteğini esirgeyen şehir dinamiklerine rağmen, bu şehir bu takımı Süper Lig' e çıkaracak inşallah.

Saygılarımla...