U19 Genç Kız Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’ndaki programı açıklandı

2020 CEV 19 Yaş Altı Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele edecek U19 Genç Kız Milli Takımı'nın grup aşamasında oynayacağı karşılaşmaların programı belli oldu.

Genel 29.07.2020, 18:00
U19 Genç Kız Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’ndaki programı açıklandı

U19 Genç Kız Milli Takımı'nın 2020 CEV 19 Yaş Altı Genç Kızlar Avrupa Şampiyonası finallerindeki maçlarının programı açıklandı.

2. Grup’ta Hırvatistan (ev sahibi), Rusya, Almanya, Bulgaristan ve Fransa ile eşleşen Milliler, grup aşamasındaki ilk karşılaşmasına 22 Ağustos’ta, son müsabakasına ise 27 Ağustos’ta çıkacak.
Millilerin maç programı ise şöyle:

22 Ağustos
TSİ 16.00 Türkiye - Bulgaristan

23 Ağustos
TSİ 21.00 Rusya -Türkiye

24 Ağustos
TSİ 18.30 Türkiye - Hırvatistan

26 Ağustos
TSİ 16.00 Almanya - Türkiye

27 Ağustos
TSİ 21.00 Türkiye - Fransa

Yorumlar (0)
banner286
banner292
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 6 16
2. Fenerbahçe 6 14
3. Galatasaray 6 10
4. Karagümrük 6 8
5. Çaykur Rizespor 6 8
6. Kasımpaşa 6 8
7. Antalyaspor 6 8
8. Malatyaspor 6 8
9. Göztepe 6 7
10. Erzurumspor 5 7
11. Başakşehir 6 7
12. Beşiktaş 5 7
13. Gaziantep FK 6 7
14. Sivasspor 5 7
15. Hatayspor 4 7
16. Konyaspor 5 6
17. Kayserispor 5 6
18. Trabzonspor 6 5
19. Denizlispor 6 5
20. Gençlerbirliği 5 4
21. Ankaragücü 4 1
Takımlar O P
1. Tuzlaspor 7 17
2. İstanbulspor 7 16
3. Adana Demirspor 7 14
4. Samsunspor 7 14
5. Ankara Keçiörengücü 7 13
6. Altınordu 7 13
7. Adanaspor 8 12
8. Giresunspor 6 11
9. Altay 6 10
10. Balıkesirspor 8 10
11. Akhisar Bld.Spor 7 9
12. Bursaspor 7 7
13. Menemen Belediyespor 7 6
14. Bandırmaspor 7 5
15. Ümraniye 7 5
16. Ankaraspor 7 4
17. Boluspor 7 3
18. Eskişehirspor 7 3
Takımlar O P
1. Everton 6 13
2. Liverpool 6 13
3. Aston Villa 5 12
4. Leicester City 6 12
5. Tottenham 6 11
6. Leeds United 6 10
7. Southampton 6 10
8. Crystal Palace 6 10
9. Wolverhampton 6 10
10. Chelsea 6 9
11. Arsenal 6 9
12. West Ham 6 8
13. Man City 5 8
14. Newcastle 6 8
15. M. United 5 7
16. Brighton 6 5
17. West Bromwich 6 3
18. Burnley 5 1
19. Sheffield United 6 1
20. Fulham 6 1
Takımlar O P
1. Real Sociedad 7 14
2. Real Madrid 6 13
3. Granada 6 13
4. Villarreal 7 12
5. Atletico Madrid 5 11
6. Cádiz 7 11
7. Osasuna 6 10
8. Elche 5 10
9. Getafe 6 10
10. Real Betis 7 9
11. Eibar 7 8
12. Barcelona 5 7
13. Sevilla 5 7
14. Valencia 7 7
15. Deportivo Alaves 7 7
16. Athletic Bilbao 6 6
17. Celta de Vigo 7 6
18. Huesca 7 5
19. Levante 6 4
20. Real Valladolid 7 3
20°
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@