Düşme hattında olan takımlara can suyu olma adetimiz var bizim. Neyse ki bu defa biz kazandık, tebrikler takımımıza...

Önümüzdeki 3 hafta boyunca da yine alt sıralardaki takımlarla maçlarımız var ve puan tablosunu toparlamak adına büyük bir şans bana göre.

Sn.Mustafa Gönden Hocam sana sesleniyorum...

Beklediğimden daha kısa sürede takıma olan pozitif katkılarınız ortaya çıkmaya başladı. Mental anlamda toparlanmalar hemen göze çarpıyor.

Saha dizilişlerinde ve oyun mantığında da toparlanmalar var.

Çok teşekkür ediyorum şahsınızda tüm teknik ekibe.

Eyy Mustafa Gönden, iyi ki geldin.

Ancak, kadronun yetersizliğini de her daim hissediyoruz oynadığımız maçlarda.

Eminim sizlerin de gözü kulağı, transfer tahtası adına çıkacak haberlerdedir.

Düşmemek adına açılacak bir tahta ile play-off grubu adına açılacak kadro konusunda sizlerin başarıları belirleyici olacak.

Sn. Cavit Çağlar ile başlayan süreç sessizce devam ediyordur umudu içerisindeyim. Maddi katkı sağlanmasının önünü açabilecek yegane insanlardan biri de Sn.Çağlar elbette.

Hocam,

Hedef belirlerken neler düşündüğünü az çok tahmin edebiliyorum. Bu düşünceleriniz genç kadroda ne kadar yer bulacak zaman içerisinde göreceğiz.

Bu maçta alınan 3 puanın değerinin artması için önümüzdeki maçların da kazanılması şart.

Vallahi iyi oyunu herkes ister tabii ama her şeyi tabelaya bakıyor. N'olur siz de tabelaya göre hareket edin bu sene. Bur şeyleri öğretmeye ve başarmaya çalışırken köprünün altından çok puan akıyor.

Gençlerin hataları olduğunda sezlenişte bulunduğumuz gibi, başarı yakaladıkları zaman da tebriklerimizi yazmak boynumuzun borcu; bravo çocuklar.

Kazanırsanız mutluyuz, kaybederseniz kızgın... Taraftarlık böyle bir şey işte.

Biz duygusal yaşayacağız herşeyi siz ise profesyonel yaşayacaksınız. Birikmiş üzüntülerin yansımalarını göğüsleyecek ve taraftarlara karşı her daim başınız önde olacak. Bizler bağırsak da çağırsak da sizleri çok seviyoruz.

Evet Mustafa Hocam, daha yeni başlıyoruz, haklısın.

Kolay gelsin...

Saygılarımla...