Bursasporlular olarak tüm derdimiz, aşama aşama ilerleyerek yeniden Süper Lig'de boy göstermek. Bunun adına hamlelerin gerçekleşmesi, yapılacak çalışmaların sonuç vermesi en büyük temennimiz.

Bu aşamaların gerçekleşmesi adına en elzem ihtiyaçlar ise AKIL ve PARA.

Akıl, maşallah herkeste çok ama para maalesef yok.

Sn. Cavit Çağlar, kendi konfor alanını terk edip, Bursaspor ile alakadar olmaya başladı. Bu elbette, battıkça batan Bursaspor için bulunmaz bir nimet.

Mecburen mevcut yönetimle hareket etmek zorunda. Yapacağı hamlelerin somutlaşabilmesi için ciddi adımlar atması gerekiyor.

Akıl ve paranın birleşmesi demek, Bursaspor'un kurtulması demek.

Peki Sn. Cavit Çağların niyeti nedir acaba?

Niyet okumak gibi bir derdim yok. Sadece stratejik planlamasını merak ediyorum.

Bursasporun acı ama gerçek durumu hakkında bilgisi olduğundan eminim. Belli başlı planlamalar yapmadan da basın önüne çıkıp destek mesajları vermezdi.

Peki, toparlanmanın ilk adımı olan tahtanın açılması adına bulunacak paralar kime teslim edilecek?

Acaba, Sn. Çağlar tüm bu süreci mevcut yönetimle mi götürecek yoksa işin başına başka birini mi bulmayı düşünüyor?

Kendisinin açıkça desteklediği bir aday olursa kongre kararı aldırması kolay olacaktır. Ya da mevcut yönetimi yetkisiz(miş) gibi sadece imzalarını alarak mı yola devam edecek?

Bursaspor Kulübü'nün kapanmasına göz yummaya hazır çok insan var Bursa'da maalesef.

Sn.Çağlar, kulübün adını da markasını da yaşatmak derdinde mi olacak, yoksa artık bu hasta kurtulmaz, yeni bir Bursa takımı kurulsun diyenlere mi uyacak?

Net biçimde belli ki Bursaspor'umuzun kaderi, para kimlerin elindeyse onların elinde!

Taraftarın aczi ve kısıtlı harekat kabiliyeti sebebiyle dizlerini dövmekten başka yapacak bir şeyi kalmadı maalesef.

Bölünmeye çoktan başlamış ve artık ayyuka çıkmış hali ile taraftarın yapabileceği hiçbir şey yok. Yıllarca savundu, didindi,cefa çekti ama artık taraftar da yorgun ve bitkin.

İstifa söylemleri öylesine klasikleşti ki etkisini de kaybetti artık. Ses de kısık çıkıyor zaten. Ben mesela bıraktım bu çağrıyı yapmayı çünkü işe yaramıyor.

Neyse, Sn.Çağlar'ın etrafındaki danışmanları, kendi kalbi ve aklı inşallah doğru adımlar atacak kararları aldırır kendisine.

Takım adına hedeflenen sonuçlara bakılırsa, bu sene ligden çıkmak değil de kalmak adına sanırım ciddi çalışmalar yapılacaktır.

Önce tahtayı açacak parayı bulacağız, sonra doğru transferleri ve onların paralarını bulacağız ve herkesi yenip yükselteceğiz armayı. Sonra yine transferler yapıp Süper Lig'e çıkacağız. (Yazması ne kolay be)

Sn. Çağlar inşallah hakkımızda hayırlı olana niyetlenmiştir.

Zamanla her şeyi öğreniriz zaten ancak ben olsam önce sağlam bir yönetim bulurum.O zaman para  toplamak da daha kolay olacaktır. Taraftarı geri döndürmek de kolay olacaktır.

5 sene sürmez her şeyi halleder bu şehir. Sakin ve sabırlı ilerler her şey. Ama bu kaos ortada durdukça, paralar akar gider, Bursaspor biter!

Saygılarımla...