Hani eskisi gibi... Çıktık, elimizden geleni yaptık. Tertemiz şampiyon formamızın adını, şerefini kirletmeden oynadık.

BİZ ŞEREFİMİZLE YENİLDİK, SİZ NE İLE YENDİNİZ?(!)

Futbol bu... Şanssızlıklar olabilir... Kendi kalene atabilirsin...Vurduğun top direkten döner, her şey olabilir...Ama bu kadar adaletsizlik, bu kadar göz göre hak yemek olmaz, olmamalı!

Gerçi İLK DEFA KAYRILMIYOR İSTANBUL TAKIMLARI! O KADAR PARA HARCAYIP OYUNCU ALIYORSUNUZ, ÇIKIP ADAM GİBİ YENIN. YENEMİYORSANIZ DAHA ÇOK ANTRENMAN YAPIN... HELAL KAZANIN!!!

İyi ki Bursasporluyum. Ne kazandıysam helal...Hakemlerin göremediği olur, yanlış penaltı da çalar vs. ama bunlar da kırk yılda bir olur. İstanbul takımları yarıştan kopmasın diye, Anadolu'yu ezmek adet olmuş bunlarda. Hele ki bu Fırat Aydınus açıklandı, zaten kazanma ihtimalimiz %10'du, dedim tamam! Bu %10'da gitti elden.

Ya Allah aşkına, geçen hafta Konya'dan 3 puan alamasaydık, puana muhtaç halde olsaydık, bu haksızlıklar yüzünden ligin altına doğru ilerleseydik, koca şehrin üzüntüsünü ve kaybolan haklarını kim iplerdi?(!)

Hafta içi antrenmana çıkmayan oyunculara kızanlar iyi ya da kötü affetmiştir herhalde. Beklentileri karşılayamayanlar olsa da var güçleriyle çabaladılar. ŞAMPİYON OLMAYIN ADAM GİBİ OYNAYIN tezahüratının hakkını verdiler. Tek tek oyuncu analizi yapmak benim adıma kolay olsa da sizlerin yorumlarından fazlası pek çıkmayacağından girmiyorum o topa. Muhtemelen hepimiz benzer yorumlar yaparız. Ama FURKAN'I kazanıyoruz iyice. Attığı harika gölü ve oyununu burada anmadan olmaz...

Üzülüyor muyum? Hayır...

Şu tespiti yapmak da kolay, karşımızda ligin şampiyonluğunu kovalayan takım böyle oynuyorsa, biz azcık derlenip toparlansak kök söktürürüz bunlara... Onlar kendini büyütüyor ama biz büyütmeyelim o kadar!

Saygılarımla....