Kötü futbol ve mağlubiyet en can sıkıcı sonuçlardan biridir. Bursasporlu oyuncular genç... Tecrübesiz... Sahip çıkalım... Sahip çıkalım tamam da nereye kadar?

Altyapıda yıllardır eğitim alıyorsunuz...

İlk defa top görmüş gibi davranmanın anlamı ne?

Bu taraftar faturayı yönetime kesiyor, hocalara kesiyor sizi hep savunuyor, sahip çıkıyor; üzerinizde baskı var diye kimse size yüklenmiyor.

Kötü oynanır ama kötü koşulmaz!

Her maçı kazanacak da değilsiniz elbette ama her maç can-hıraş mücadele etmek zorundasınız.

O formanın hayalini kuruyordunuz, nasip olmuş işte, daha ne istiyorsunuz ki mücadele etmekten de geri kaldınız?(!)

Moraliniz mi bozuk?

Başlarım moralinize..! 

Bizim moralimiz ne alemde?

Eleştiri kaldıramayacağınızı biliyorum, bu satırları okuyup bana da kızabilirsiniz ama herkes biliyor ki her zaman en büyük destek cümlelerini bu satırlardan ben yazdım size... Bu yazdıklarımda da hiç bir şey yok; bu yükü taşıyacaksınız ve taşıyabilmenin ilk kuralı da inançla mücadele etmektir.

7-hafta-bursaspor-0-2-ankara-demirspor_1652169619db2e

Ey Teknik Ekip,

Haddimi aşmak istemem ama "Biz Bursaspor'uz, bu forma şanlı forma, çıkın ve gerçek bir mücadele göstererek bu armaya layık olduğunuzu gösterin...vs vs" maalesef sahada işe yaramıyor

İnsanı memnun edebilir, motive de edebilir ama teknik anlamda eksiklikleri giderilmemiş oyuncu sahada yelkenleri suya indiriveriyor.

Allah'ınıza kurban olayım, siz de çok çalışın, eksikleri giderin, eldeki malzeme ile çıkılabilecek en yüksek performansa erişin.

Bilmek başka, yapmak başka!

Size öğretecek hiçbir bilgimiz yok, en iyisini siz bilirsiniz elbette ama icraatte oluşan zaafları görmek için o kadar da bilgiye ihtiyaç yok.

Ey yönetim,

Hepimiz davalarda arkanızdayız elbette kayıplarımız hukuksal yönden geri dönsün isteriz. Ancak bu zihniyet ile bölündükçe bölündük, toparlamanız şart. Tahtanın açılması için 1 milyon forma satma hayalinden vaz geçin! Olmayacak projeler yapıp, sonra da şehir destek çıkmadı diyerek sıvışamaz kimse bu konumdan.

Ağrınıza gitmesin ama yürümediğini göremeyecek kadar kör olamazsınız. Belki de hepiniz bizden büyük Bursasporlusunuzdur ancak geriye kulüp kalmayınca bunun bir önemi kalmayacak.

Kim yönetir bu kulübü bilemem ama tüm saygımla belirtiyorum, siz yönetemiyorsunuz! Size muhalif olanların hepsini aynı kefeye koyup düşman gibi davranıyorsunuz.

Yanılıyor olmayı Allah'tan diliyorum.

İnşallah siz haklı çıkarsınız da biz utanırız, kulüp yaşar.

Ama biz haklıysak siz utansanız ne işe yarar, kulüp yok olmuşken.

Kâle alan var almayan var yazılarımı. Belki eksik, belki yanlış düşünüyorum ama tabloya ve rotaya bakınca gidişattan memnun olan varsa beri gelsin; bir umut gören varsa öne çıksın, bir kurtuluş söz konusu ise sırtımızda taşıyalım sizi...

Tahta açılmayacak olursa, dibi buluruz ve gelen cezalarla birlikte Eskişehir bile olamayız, yaşayamayız, kapanırız...

Forma satarak olmayacağını siz de biliyorsunuz. Şehrin desteğini sağlayacak bir yapı o koltukta olmadıktan sonra kim gelirse gelsin yaşayanaz bu kulüp! Şahsınıza değil zaten sözlerim, icraatlerinizin eksikliklerine ve aciziyetinize...

Bana diyorlar ki "Yönetime bir şey yazma, seni de dövdürürler!" Nasıl bir itibar edindiniz ki eleştirenleri dövdüreceğiniz düşünülüyor?

Sn. Günay, "Küfür ve hakaret olmayan her eleştiriye açığız." demiyor mu? Bizim kelamımızda küfür olmaz, olamaz zaten ancak işi yapamayana "YAPAMIYORSUNUZ" diye yazar bu kalem.

Saygılarımla...