Bu yazıyı okuyacak vakit bulduysan ne mutlu bana... Sevgili Bursasporlu ağabeylerim, arkadaşlarım, kardeşlerim...

İçimiz daraldıkça daraldı!

Düşmeden önceki son 3 yılı da sayarsak 7-8 senedir yüreğimiz kanıyor artık!

Olanlar oldu işte; borçlandıkça borçlandık, düştükçe düştük, imajımız, marka değerimiz, dik duruşumuz yıkıldıkça yıkıldı.

Biz yara aldıkça güçsüzleştik!

Güçsüzleştikçe rakiplerin biti kanlandı. Sırf resmiyette aynı ligde oynuyoruz diye, bizi gözüne kestirmeye başlayan birçok takım kendini bize denk sanmaya başladı.Hatta zaman zaman onlara bile yenildik!

NİYE YENİLDİK!

Yenildik çünkü güçsüzüz!

Bizi toparlayacak yönetimler de gelmedi, oyuncular da gelmedi.

Hatta bence dillere destan taraftarımız bile bölük pörçük oldu.

Bizi toparlayacak yönetimler gelmeye dursun, daha da dibe çeken bir sürü başkan, yönetici geldi geçti başımızdan!

Söyleyince biz suçlu oluyoruz, onlar güçlü ama herkes biliyor işte, sonuç ortada; semt takımlarına puanlar kaybettiğimiz yetmezmiş gibi artık mahalle takımlarına bile puanlar bırakıyoruz.

Kimseyi küçümsemek gibi bir saygısızlık yapmıyorum yanlış anlaşılmasın, herkesin arması kendine büyüktür elbette ama Süper Lig Şampiyonu apoleti olan bir Bursaspor, kimlerle, nerelerde, nasıl maçlar yapıyor izliyoruz işte...

İzliyoruz derken, maalesef ekrandan da izleyemiyoruz. Mevcut yönetim yayınlatabilecek bir çözümü bulamıyor!

"NE OLACAK BU BURSASPOR'UN HALİ?" sorusundan bıktık, artık yeni moda "Bursa n'aptı ya bu hafta?"

Kimse takip etmiyor Bursaspor'u!

Birçok Bursasporlu bile takip etmemeye başladı. Bir kaşık suda fırtına koparmayı bile başaramıyoruz! Kendisini hakem zanneden bebeler bile, korkmadan Bursaspor'un hakkını yiyebiliyor sahada!

Her zaman hakkımız yiyiliyordu ama çaktırmadan yapmaya gayret ediliyordu çünkü ulusal yayın vardı. Şimdi ise yayın da yok, olsa da izleyenler bir avuç; oh ne âlâ! Yılların birikmiş kıskançlıkları alenen yaşanıyor sahada artık!

Beyoğlu maçında yaşananları duydukça tüylerim ürperiyor ama yönetim "isyan metninde" İddia'dan çekiliriz, diyerek tehtitler savuruyor. Bu kadar mı isyanınız, algı bu mu olmalı?

1 gün sonra da kampanya yaparak 300 liraya forma satıyor. Zamanlama, taraftar pslsikolojisi adına çok yanlış; inşallah katılım çok olur ve gelir çok olur ama daha güzel bir zamanlamada daha güzel bir lansmanla yapılabilirdi. Maç gününe yakın zamanda, kısa bir video bile daha etkili olurdu kanımca.

Hiçbir profesyonelin bulunmadığı yönetimde işlere nasıl karar veriyorlar çok merak ediyorum. Hukuki konularda aldıkları destekler dışında,kurumsal kararları, stratejik planlamaları nasıl bir ortamda, nasıl bir süreçte karara vardırıyorlar inanın bilmeyi çok isterdim.

Sonuç olarak HEPİMİZ ama küçük ama büyük kabahatlerle, ama az severek ama çok severek bu kulübün olumsuz gidişatında pay sahibiyiz.

Güçlenmek için para lazım...

O paraların gelmesi için sportif başarı kazanan bir takım ve güvenilir yönetici grubu lazım...

Kim öle kim kala...

Neler yaşayacağız daha bakalım...

Yükselecek miyiz yoksa daha da düşecek miyiz göreceğiz!

Allah yardımcımız olsun...

Saygılarımla...