Şimdi NTVSPOR'da izledim; Volkan Şen Galatasaray'a oynamak için haber yollamış. Biz de kaç gündür Bursa'ya dönecek mi dönmeyecek mi / dönsün mü dönmesin mi onu tartışıyoruz..(!)

Kesin olan şu; Le Guen sadece futbolculuğuna bakarak istiyor Volkan'ı... Kanatta ihtiyaç var çünkü... Başkan da istiyor ama bakarsın sabah kalkar istemem der, taraftar ise bölünmüş durumda..(!)

Biz karakterli bir taraftar grubuyuz. Duygusalız,hafızamız da kuvvetli... Takıma katkı saglayan sağlamayan; damga vuran vuramayan herkesi hatırlarız. Peki Volkan Şen ismini duyunca taraftarda akla gelen ilk şey ne?

Galatasaray ile kupa maçına çıkmayan ve "Ben bu kulüpte oynamak istemiyorum. " diyen Volkan mı yoksa Ozan İpek ile kanatları rakibe dar eden Volkan mı? Yıllarımız beraber geçti... Trabzon'a giderken kimse kızdı mı ona? HAYIR. Ağlayıp terkettiginde kim kucak açtı? BURSA. Kim bağrına bastı? BURSA. Biz ona Fenerbahçe'ye gitti diye mi kızıyoruz.? HAYIR. Giderken para kazandırdı mi kulübe?  EVET. Ama bizim için para mı önemli? HAYIR. Neden Bursa'daki son maçta Alper sadece kısaca ıslıklandı, Ozan Tufan bir süre yuhalandı ama Volkan oyuna girince stat yıkıldı? Sahaya atlayıp maçı durduran çocuk kahraman ilan edildi mi? EVET. Bu Volkan Şen canla başla bize gol atmak için yırtındı mı o gün?  EVET. Volkan gelince mutlaka yonetime ve ona düşman muamelesi yapacak yoğun bir taraftar kitlesi olacak mı?  EVET. Biz bu nefretten kaynaklanan küfür ve olaylardan ceza alabilir miyiz epeyce? EVET. Volkan'dan başka adam mı kalmadı da gündeme alıp da zaten gergin olan, transfer bekleyen taraftarı iyice geriyorsunuz beyler?

Valla ben sade biçimde söyleyeyim: 
Asist kralı olacağı baştan belli olsa bile istemiyorum ben. HA GELİR, KRAL OLUR HAKİKATEN, ben yine mutlu olmam..Çünkü kızgınmışım gibi davranmadım ben,kızgındım ona! Şimdi kızgınlığım geçmişti, görünce arkasından sallıyordum ileri-geri o kadar... Ama tekrar gundeme gelince hissettim ki kızgınlığım geçmiş ama KIRGINLIĞIM geçmemiş (!)

Formayı da öpse, basın toplantısında pişmanlık şiirleri okusa da geçmez kırgınlığım...N'olur? Takıma katkı saglayacaksa der içimize  atarız ama mutlu olmam ben... Benden farklı düşünen, affedebilenlere de saygım sonsuz... Hatta inşallah  ben de affedebilirim. İnsan sonuçta, hata yapar elbette...Ama ben kırgınım kardeşim... Gelsin de herkese kendini affettirsin görelim. Mesela işe 400bin € alarak gelsin. Kulüp zorda desin, az para alsın;  1+1 yıl imzalasın, işler ters giderse elimizde kalmasın...Peşine de Ozan'ı alıp gelmesin devre arası... Her maç küfür yedikçe bile öpsün o armayı... Gol atarsa falan secdeye kapansın... Gerçi bu tilkiye akıl verecek kurnazlık ben de yok...

Bakalım, her kapıya not bırakmış. Bence BJK 'ye de bırakmıştır Trabzon'a da... Ertuğrul hoca dışında tüm hocalara da haber yollamıştır... Bunca takım arasından gidip de biz alacaksak "Allah yönetime yardım etsin."

Saygılarımla....