Sonset, Bursaspor Voleybol Takımına yemek verdi

2016-2017 Sezonu’nda Kadın Voleybol Takımımızın ana sponsorluğunu yapan Sonset Cafe & Restaurant sezon sonu yemeğinde teknik heyet ve sporcularımıza yemek verdi.

Voleybol 17.03.2017, 19:27
Sonset, Bursaspor Voleybol Takımına yemek verdi

Türkiye Bayanlar Voleybol 1.Ligi A Grubu’nu 5.sırada tamamlayan Emin İmen’in öğrencileri, Özlüce’de bulunan Sonset Cafe & Restaurant’ta sezon sonu yemeğinde bir araya geldi.

Baş Antrenörümüz Emin İmen, Kadın Voleybol takımımızın tek sponsoru olan Sonset firmasının sahibi Emre Ay’a teşekkürlerini ilettiği konuşmasında,  “Emre Bey’e teşekkür ediyorum. Bu sezon ki tek sponsorumuzdu.  Hem bursa firması hem de isim olarak voleybola çok uygun oldu. Emre Bey Bursaspor’u çok seven Bursaspor sevdalısı. İnanıyorum ki destekleri ilerleyen dönemde de devam edecek. Kendisine takımım adına teşekkürlerimizi sunuyor ve iş hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

Emre Ay "Bursa'nın değerlerine sahip çıkmak asli görevimiz"
Sonset Cafe & Restaurant’in sahibi Emre Ay, Bursa firması olarak Bursaspor’un Kadın Voleybol takımına sponsor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.  Ay, “Biz öncelikle Bursa markayız. Bu nedenle Bursa’nın ve Bursaspor’umuzun tüm değerlerine sahip çıkmak bizim asli görevimiz. Bu sezon takımımızın yanındaydık. Bundan sonra da gücümüz yettiğince kızlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Takımımız bu sezon adeta son sette Play-Off’u kaçırdı. İnanıyoruz ki önümüzdeki sezon takımımız kendisine yakışan üst lige yükselecektir. Bursa firması olarak Bursaspor’umuza gerek voleybol gerek basketbol ve gerekse diğer branşlarda olan desteğimiz devam edecek” dedi.

Yorumlar (0)
banner286

Gelişmelerden Haberdar Olun

@