Merhabamız yeşil olsun,selamınız beyaz...Kelamın değer bulduğu bir yerde,Bursaspor için fikir telakki etme fırsatı bulduğum için mutluyum.

Kararsız olmak kadar bir kulübü yavaşlatan başka bir durum var mıdır acaba?

Şimdi biri çıkıp "Biz önümüzü görebiliyoruz." diyebiliyor mu? Gemiyse eğer bu koca camia, limana yanaştıracak bir kaptan ya da tayfası var mı?

Kötü bir sezonun faturası halâ kesilmediği için yönetime/oyunculara/taraftara , herkes bir karmaşa içinde can simidi arıyor... Geminin kaptanı " Ben yola devam edeceğim, rotamı tabanca gibi yaptım, derslerimi çıkardım. " diyor...Tayfadakilerde ses yok;biri istifa etti ama kaptan salmadı... Kaptanlıkta gözü olanlar arkalarına destek bulmaya çalışıyorlar ama proje metinleri yerine edebiyat metinleri anlattıkları için istedikleri gelişmeler yaşanmıyor.

Taraftar grupları ise tüm sezon süren belediye savaşlarını bitiremediler halâ. Bursasporun menfaatlerini düşünüyordur hepsi eyvallah ama daha "bir" olsalar, sesleri ortak çıksa ve platformlar kurarsk fikir üretseler, çağın gerekliliğini yerine getirmiş,namına nam katmış bir güç olacaklar.

Şimdi, bu desteksiz ve kararsız yönetim, sessiz sessiz arayıslar içinde; icraat yapıp herkesi susturmak,destek toplamak isteğinde...Insallah başarılı da olurlar ki Bursaspor için yapılan herşey bizce kutsaldır; kimin icraati olduğu mühim değil... Ama bu kaplumbağa hızı bizi zor günlerin daha da zoruna itebilir...Aylar oncedinden projelendirilmiş olması gereken transfer ve teknik heyet çalışmalarının ivedilikle hayata geçmesi gerekiyordu. Mesela şu an bir teknik direktör başlamalıydı. Gidecek oyuncular açıklanmalıydı;yenilerden bir kaç oyuncu transfer edilmeliydi...Hem taraftar soğurdu hem de yönetime zaman artardı...

Neyse,benim burda ilk kelamım budur...

Saygılarımla...