Sonucunun iyi olması için çok dua ettiğimiz Erzurumspor maçından elimiz boş döndük.

Öncelikle, geçen hafta yaşanan kaosun ateşi bir nebze sönsün istiyordum galibiyetle ama nasip olmadı. Yine de ortalığı ateşe vermenin anlamı yok.

Hepimiz Bursasporluyuz.

Bu mağlubiyet sonrası hepimiz üzüldük elbette. Sosyal medyada takır takır yazıyor şimdi herkes. Yazsın da zaten. Yeter ki herkes ortak amaca yönelik yazsın; Bursaspor'un geleceği için yazsın. Elbette hakaret ve küfür etmek fayda sağlamaz, hatta trollere malzeme çıkar.

Bence konsantrasyonumuz dogru hoca seçiminde olmalı.

Yeni transferlerin takım uyumuna ve fiziksel yeterliliklerine erişmeleri için biraz zaman var anlaşılan.

Sezon başından yelkenleri suya indirmeye gerek yok.

İnanmaya ve desteklemeye devam etmeliyiz. Bence yönetiminden taraftarına herkes yaşananlardan ders çıkarmıştır ve doğru adımlar atılacaktır zamanla. Bu söylediklerime inanıyorum, inanarak yazıyorum; Bursaspor umuttur!

Yazımı okuyan dostlar, en azından sizler, ortalığın karışmasına katkı vermeyin, troll hesapların girdabına düşmeyin, eleştirilerinizi yapıcı yönde yapmaya çalışın. Bu sorunlu günlerin atlatılması için tek ihtiyacımız galibiyetler ve o galibiyetlere erişecek oyuncularımızı desteklemeye devam edelim. Takdir elbette sizlerindir.

Yönetim de inşallah doğru bir seçim yaparak, bize yakışan, bu kadronun kapasitesini ortaya çıkarabilecek bir hoca ile anlaşarak yoluna devam eder.

Saygılarımla...