Hele şükür... Hele şükür sahada mücadele eden bir takım izliyoruz.. Yeni transferlerin uyum sürecinde bile böylesi mücadeleci olmaları umut veriyor taraftara. Tabi ileri hatta güreşçi Deniz ile stant takılmış diger forvet yerine şöyle bildiğimiz klâsik bir forvet olsaydı başka olabilirdi.

Deniz Yılmaz tercihi için hocaya kızıyoruz belki ama diger seçeneklerin de pek memnun edici olmadığını gördük. Demekki transfer olmadığı müddetçe gecen senenin ileri hattıyla devam edecegiz. Kanat transferleri cok konuşuluyor; onlar gelse bile kime orta açacaklar, açtıkları ortalar nasıl sonuçlanır belli değil. Bir de mecburiyetten miydi Batalla geri pozisyonda kaldı?

Neyse, geç kalan transferlerin faturasını hocaya çıkarmayalım, o da en az bizim kadar istekli bence. Yönetim de kendi çapında yapabildiğini yapiyor,kabahatliler ama yapacak bir şey yok artık.

Muhalif ve olumsuz eleştiri olacak cümleler sıralı duruyor şu an aklımda ama ben onları dizmek istemiyorum şimdi. Göz görüyor ;takımın eksikleri ve memnun olunmayan oyuncular ortada...Ama sabır edilir ve destek verilirse toparlanacak ve iyi işler yapacak bir takım var sanki önümüzde .Bu ihtimalden dolayı sabrediyor ve umutla bekliyorum.

Herkes özgür. İstediğini yazabilir ve söyleyebilir. Ben etkin yazarların ve medyanın genelinin (sosyal medya dahil) daha pozitif dil kullanmalarından yanayım. Eleştiri yaparken azcık da olsa moral cümleleri ekleyelim.Sonuçta sürekli olumsuz eleştiri alan ger kim olursa olsun bu durumdan kötü etkilenir.

2 haftalık milli aranın bize iyi gelmesi dileğiyle...

Saygılar...