banner300

Yotube Bursasporx.com

Emektar Malzemeciye özel İmza Töreni

İnegöl Gençler Gücü Spor Kulübünün 18 yıldır Malzemeciliğini yapan Hüseyin Taşkıran'a yeni sezon için özel imza töreni düzenlendi.

Bursa Amatör 26.05.2017, 18:04
Emektar Malzemeciye özel İmza Töreni

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Ayhan ÇAMLIDAĞ, Hüseyin Abimiz Kulübümüzün her şeyidir. Yıllardır Kulübümüzün bütün yaş gruplarına aynı özenle hizmet etmekte olup malzeme konusunda titiz davranması nedeni ile malzemelerimizde kesinlikle eksilme yaşanmamaktadır. 18 Yıldır Kulübümüze hizmet eden Hüseyin TAŞKIRAN abimize özel imza töreni düzenlemiş oluyoruz.

Bu imzalar aslında semboliktir Hüseyin TAŞKIRAN Kulübümüze ömürlük imza atmış ve gönülden bağlılığı olan değerli büyüğümüzdür. Gençler Gücü Spor Kulübü olarak kendisini çok seviyor ve sayıyoruz ayrıca hizmetleri için de çok teşekkür ediyoruz. Kendisinden uzun yıllar hizmet beklentimiz var diyerek sözlerini tamamladı.

Hüseyin TAŞKIRAN da imza töreni sonrasında duygulu bir şekilde bana gösterilen bu jest nedeni ile Kulüp Başkanımız Ayhan ÇAMLIDAĞ ve yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Ben Gençler Gücü Sevdalısıyım ve kulübümü severek çalışıyorum.Benim için anlamlı bir tören oldu herkese çok teşekkür ederim dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@