Nilüfer Belediye Futbol Kulübü, deplasmanda 5-3 kazanılan M.K.Paşaspor Belediye maçının ardından bir yerel medyada çıkan "kulübün satılacağı" yönündeki iddiaların yer aldığı haberi yalanladı.

"ALGI ÇALIŞMASI YAPIYORLAR"

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 3.Grup'ta lider olan ve şampiyonluğa ulaşması için kalan 3 maçta sadece 1 puan alması gereken Bursa ekibi, "Maçtan sonra 'kulüp satılıyor' başlığı altında yapılan algı çalışmaları tamamen asılsızdır" şeklinde "kamuoyuna duyuru" şeklinde yazılı bir açıklama yayımladı.

Whatsapp Image 2024 04 22 At 01 27 52 66259358B425D

"ASILSIZ HABERLER"

Nilüfer Belediye Futbol Kulübü'nden "yönetim kurulu" imzasıyla resmî siteden yapılan açıklama şöyle:

"Şampiyonluk yolunda hedefimize bir adım daha yaklaştığımız ve önemli bir galibiyet aldığımız bu güzel günde üzülerek görmekteyiz ki, bazı basın yayın organları tarafından asılsız haberler yapılmaktadır. 'Bursa futbolunda sürpriz gelişme! O kulüp satılıyor' başlığı altında yapılan algı çalışmaları tamamen asılsızdır. Bu doğrultuda herhangi bir düşünce ve niyetimiz bulunmamaktadır.  Sezonun ilk düdüğünden son düdüğüne kadar tüm takım bileşenleri olarak 'şampiyonluk' için son terimize kadar mücadelemizi sürdürüyoruz.  Kimse şunu unutmamalıdır ki; Hayallerimiz var, yolumuz uzun!"

Editör: Haber Merkezi