Benim kuracağım cümlelerin gereği yok, hepiniz bu sezonun sürecini şöyle bir hatırlayıverin...

Beklentilerinizi, umutlarınızı ve yaşadıklarımızı karşılaştırın...

Bursaspor bu ya; Anadolu'nun şampiyonu göz bebeğimiz...

Halimizin farurasını bile kesemiyoruz. Ne hukuki açıdan ne de manevi açıdan... Kessek bile ödetecek bir Allah'ın kulu yok ortada...

Farkındasınız değil mi, biz bizeyiz...

Öyle ya da böyle bu haftaya kadar geldik. Ligin dibine demir atalı çok oldu ve uzun zaman bu derinliklerde nefesimizi tutuyoruz.

Son bir gayretle yüzeye çıkabilirsek yaşamak için yeniden nefes alabileceğiz...

Süper Lig'e çıkmayı garantilemiş bir semtin takımını ağırlayacağız bu hafta; Ümraniyespor...

Oynadılar ve kazandılar, hiç lafım yok onlara. Onların mevkisini boş bırakan bizleriz asıl kabahatli olan da neyse şimdi..!

Sakın ola rahat bir maç oynayacağımızı düşünmeyin. Eminim ama kanıtlayamam, teşvik primleri havalarda uçuyor, telefonlar üst üste çalıyordur. Kimse bize tepsi ile 3 puanı sunmayacaktır. Kendilerince maçı kazanmak için maddi ve manevi sebepler yaratılacaktır.

Evimizde sağlam bir tribün yapmak zorundayız yine. Kendi çocuklarımıza vereceğimiz her olumlu sinerji sahaya yansıyacaktır.

Ümraniye olsun, Bandırma olsun, Menemen olsun, hiçbiri bizim dengimiz değiller ve olamazlar da ancak realist olmalı ve içinde bulunduğumuz durumun, bu sezonki kabiliyetlerimizin ne kadar ince bir ipliğe bağlı olduğunu unutmamalıyız.

Manisa FK maçının ilk yarısındaki halimizi görünce karaları bağlamıştım. Kurtarılan penaltı sonrası attığımız gol ile bir nebze canlansam da asıl canlılığı ikinci yarı yaşadım. Tek arzum, Ümraniye maçında da yüksek tempolu ve rakibe maçın sonucunu baştan hissettiren bir oyunla günü bitirmek.

M.Er ve ekibi harıl harıl çalışıyor olmalılar. Oyuncular da maçı heyecenla bekliyordur. İnanın, rakiplerden çok bizim tribünden korkuyor bizim takım. İşler ters giderse diye korkuyorlar, tepkilerimizden çekiniyorlar...

Onları ne çok sevdiğimizi unutuyorlar. Biz kızsak da bağırsak da o formanın altındaki her oyuncumuzun başarılı olmasını ister ve onu çok severiz.

Ben nedense gol yemeden kazanacağımız bir maç bekliyorum.

Hayırlara erişsin inşallah...

Saygılarımla...