banner300

Yotube Bursasporx.com

Potanın Timsahları, Durmazlar Fabrikası'nın konuğu oldu

Bursaspor Basketbol takımının isim sponsorluğunu yapan Durmazlar Makine, bugün Potanın Timsahları’nı NOSAB’ta bulunan fabrikasında ağırladı.

Basketbol 11.04.2017, 16:42
Potanın Timsahları, Durmazlar Fabrikası'nın konuğu oldu

Durmazlar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, Fatma Durmaz Yılbirlik ve Sinan Durmaz tarafından ağırlanan Potanın Timsahları, dev fabrikada üretim yapılan alanları gezip, çalışanlar ile bir araya geldi.

Durmazlar Makine Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz yaptığı açıklamada Bursaspor Durmazlar’ın bu sezon lige çıkabilmesi için gereken desteği vermeye devam edeceklerini belirttiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı; "Ailem adına siz basketbolcularımızı ve teknik heyetimizi canı gönülden selamlıyorum. Bursa’yı dünya şehri yapmak için Bursaspor basketbol takımına ailem olarak sponsor olduk. Ben bu kardeşlerimle gurur duyuyorum. Şemsettin kardeşime bakıyorum yerinde duramıyor. Sizlere bakıyorum heyecan, hücum ve savunmanız mükemmel. İnşallah Bursaspor basketbol takımını Süper Lig’e çıkarmak için ailem olarak elimizden geleni zaten yapıyoruz daha da fazlasını yapacağız. Ya birinci ya da ikinci olarak bu sezon bir üst lige çıkıp, seneye adı meşhur olan takımlara karşı Bursaspor oynayacaktır. Buna yürekten inanıyoruz" dedi.

Şemsettin Baş "Bizlere inanan Durmazlar makina ailesine teşekkür ediyoruz"
Baş Antrenör Şemsettin Baş ise yaptığı konuşmada Durmaz ailesine teşekkürlerini sundu. Şemsettin hoca konuşmasında,”Başta Hüseyin Bey ve Durmazlar Makine ailesine bizlere vermiş olduğu destek için çok teşekkür ediyoruz. Bu yolda bize inandıkları için teşekkür ediyorum. Güzel temennilerini yerine getirmek için sahada son terimize kadar mücadelemizi vermek istiyoruz” dedi.

Potanın Timsahları önce fabrikanın yemekhanesinde Durmazlar çalışanları ile birlikte öğle yemeği yedi ve ardından Fatma Durmaz ve Hüseyin Durmaz’ın eşliğinde fabrikayı gezdiler. Öğle yemeğinde çalışanlara hitap eden Hüseyin Durmaz, “ Bugün çok özel konuklarımız sizlerle birlikteler. Biliyorsunuz isim sponsorluğu yaptığımız basketbol takımımız Süper Lig yolunda ilerliyor. Takımımıza maçlarımızda destek olmak adına hepinizi salona bekliyoruz” dedi.

Salih ve Yunus vatmanlık yaptı
75 ülkeye ihraç edilen makinelerin üretildiği bölümü gezdikten sonra Türkiye’de ilk ve tek olarak raylı sistemlerde kullanılan vagonların üretildiği alana geçildi. Basketbolcular Yunus Çankaya ve Salih Uğraşan vatmanlık yaparak takımı taşırken eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Ziyaretin sonunda vagonların önünde toplu fotoğraf veren takımımız daha sonra imzaladıkları yeşil-beyaz topları Durmazlar ailesine takdim etti. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@