Kazanmak güzel...

Hele ki sahada mücadele eden, taşıdığı formanın kıymetini bilen oyuncularımızı izlemek daha da güzel...

Takımca hücuma çıkıp, takımca savunmaya geçme becerisi göstermeye başlamamız güzel...

Yerlisinden yabancısına, sahadakinden kulübedekine kadar herkesin tek vücut olmaya çabaladığını görmek güzel...

Teknik ekibin dokunuşlarını, mental olarak da oyun olarak da zorlanmadan gözlemleyebilmek güzel....

 Üst üste üç maç kazanmak güzel...

Maşallah diyelim içtenlikle ki nazar değmesin.

Bursaspor, milli aradan sonra bir toparlanma sürecine girdi diye defaatle yazmıştım. Sn. Özcan Bizati Hoca, kampta bize toparlanmak için 2-3 hafta daha lazım dediğinde, "Halâ toparlanacak mıyız, kaç hafta oldu!" diyenlere rağmen,ben "İnşallah kazanarak toparlanırız." dediğimde bana yükselenler, inşallah bu yazıyı da okurlar : Nasıl? Kazanarak da toparlanabiliyormuşuz değil mi?

Maç öncesi yaşanan garip bir durumu da kaleme almak isterim:

Taraftarın maç günleri alışveriş yapabildiği tek yer Bursastore. Biraz erken gelip rahatça alışveriş yapmak isteyen taraftarı saat 18.00'e kadar içeri almamış Emniyet (?) İçeride satılacak ürünler duruyor, çalısanlar kapıda bekliyor, taraftar içeri girip alısveriş yapamıyor(!) İzahatini ögrenemediğim için sadece durumu yazıyorum, inşallah bu haftalık geçerli, mantıklı bir sebep vardır da anlamış oluruz. Ben düşünerek mantıklı bir açıklama bulamadım çünkü.

Aynı şekilde koskoca Maraton Tribünü (Doğu Kapısı) için sadece tek kapıdan alım yapılmasının, taraftarın birbirini ezecek kadar izdiham oluşturacak bir kalabalığa erişmesine sebebiyet verilmesinin de açıklamasını bulamadım.

Zaten her girişte ya paso kartımızı okumuyor bankolar ya da dijital kodu. Her defasında sıkıntı devam ediyor.

Bunun yetkilileri her kimse lütfen bu sezlenişleri dikkate alsın ve bu problemleri çözümle sonuçlandırsın.Lütfen,lütfen...

Hadi neyse, biz yine maşallah diyerek bitirelim yazıyı...

İnşallah Körfez deplasmanından da 3 puanla döneceğiz. Her maçı kazanacak değiliz elbette ama her defasında başımız dik gezeceğimizden eminim artık.

İşler kötü giderken tenkit etmeyi, eleştirmeyi severiz ama yalnız bırakmayız asla; iyi giderken de bu vefanın onuruyla seviniriz, iyi işler yapanları da alkışlarız.

Bravo Sn.Hayrettin Gülgüler

Bravo Sn.Emin Adanur

Bravo Yönetim,

Bravo Teknik Ekip

Bravo çocuklar...

Bravo Taraftar...

Maşallah.

Maşallah.

Allah nazardan korusun...

Saygılarımla...