"Yeniden Yapılanma Dönemi" olarak adlandırdığım yakın süreç gayet memnun ederek sürüyor.

Bursaspor Yönetimi, çok kısa bir süreçte "Ben yardım ederim ama yönetime güvenmiyorum!" diyenlerin sıkıntılarını da çözdü.

Hamleleri ile, şeffaflıkları ile, iş bitiricilikleri ile, maddi-manevi katkıları ile bu uzun yıllardır süren "güvensizlik ortamını" kısa zamanda ortadan kaldırdı.

Şehirden de hatrı sayılır bir destek alan yönetimin elinin daha güçlenmesi ve kalan birçok işi bitirebilmesi için maddi-manevi desteklerin artarak devam etmesi gerekiyor.

Kendi takipçilerim arasında yaptığım ankete bakılırsa taraftarların %65'inin, desteklerin artarak devam edeceğine inancı tam. İnşallah kurulan kadronun sportif başarıları da geldikçe istikrarlı bir destek süreci yaşayacağız.

Kalıcı gelirlerin sağlanması adına verilecek destekler de çok önemli.

Forma reklamlarından, stadyum isim hakkına kadar her türlü gelir, sürdürülebilir maddi politikaların oluşturulmasına katkı sağlayacaktır.

Siyasetin etkin gücünü doğru kullanarak, iş dünyasının desteğini almaya devam ederek, sportif başarıları elde ederek ilerledikçe, eski günlerimizden daha güzel günlere erişeceğimizden eminim.

Bazı kesimlerin bu maddi destekleri az bulduğu sosyal medya paylaşımlarını görünce, Bursaspor'un yeniden büyümesini istemeyen kitlenin halâ bir uğraş içinde olduklarını hatırlayıveriyorum.

Ve herkese sosyal medyada oluşturulabilecek algılara dikkat etmelerini öneririm.

Yeni Hocamız P.M.Batalla ile bünyemize kattığımız yeni oyuncular ile; şehrin dinamikleri ve taraftarlarımız ile inşallah dost sevindiren, düşman çatlatan yepyeni bir hikaye yazacağız.

Saygılarımla...