Bursaspor'umuzun toparlanması adına oluşan olumlu rüzgârın serinliğine herkes katıldı.

Milletvekilleri, belediye başkanları, sanayi toplulukları, iş insanları... Hepsi "BURSASPOR'UN YANINDAYIZ" dediler.

 #Yanındayım kampanyası başladı başlayalı büyük - küçük demeden katkı sağlayan herkese teşekkür etmekle beraber, rüzgarda serinleyenlerin sesinin az çıkmasını da açıkçası garip karşılıyorum.

Kulübümüzü ziyaret ederek olsun, sosyal medyadan olsun, çeşitli mecralar üzerinden destek verme sözleri verenlerin kampanyanın gidişatında etkileri az oldu.

Yönetimin vaad ettiği 200 milyon hibe parça parça ekleniyor kampanyaya çok şükür. Bazılarımız tek seferde koyulmasından yana ama fark etmez. Fark edecek olan, söz verenlerin sözlerini tutmasıdır.

Maddi hamleler her an Bursaspor'u güçlendirecek ve yönetimin hareket kabiliyetini arttıracaktır.

Taraftarlar şu sıralar sabırla, verilen sözlerin tutulmasını bekliyor.

Reklam kokan hareketler mi yoksa harbi destekler mi bu sözler, kısa kısa zaman içinde ortaya çıkacaktır zaten.

Bursa'da hepinizin bildiği gibi çok büyük firmalar var ve yıllardır destek olanları da var olmayanları da. Ancak artık Bursaspor konusunda hepsinin aksiyon alması zaruret haline geldi.

Geçmişin büyük hatalarını temizlemek bugünkü iş insanlarına ve bugünkü yönetime kaldıysa herkes taşın altına elini koymalı.

Hâ sen taşın altına elini koymayacaksan, koyacakmış gibi davranıp, beyanlar verip, sonra kenara çekilmeyeceksin. Bu taraftar ve bu şehir elbet bir gün hesabını soracaktır.

Bu verilen sözlerin kimlere ait olduğunu da gerekirse kulüp ifşa etmeli zamanı gelince ki Bursa'da kimin kim olduğunu herkes bilsin.

Tekrar destek sağlayan ve sağlayacak olan herkese teşekkür ediyorum. İşlerinde bol bereket olsun.

Sözler verip tutmayan ve tutmayacak olanlara ise bereket duası etmiyorum.

Saygılarımla.