Dostlar, tekrardan 61.yılımızı kutluyor ve organizasyonda emeği geçenlere, katılım sağlayanlara teşekkür ediyorum.

"Altın çamura düşse de değerinden bir şey kaybetmez."

Bursaspor her daim BURSA'NIN EN BÜYÜK MARKASIDIR.

...

İşte bu büyük marka, gelinen durumda çok zedelendi ancak yeni yönetimle beraber daha da güzel günlere erişecek inşallah.

Bu güzel günler için eksik olan randıman, futbol aklı ve tabanda birlik neredeyse tamamlanmak üzere. En büyük zorluklar maalesef para ile çözülüyor.

ÖNCE BİR TESPİT YAPALIM :

Bursa'nın iş dünyası hatrı sayılacak şekilde her zaman Bursaspor'a destek sağladılar. Fakat kötü yönetimler bu geliri hem "buhar ettiler" hem de borç batağına soktular.

"Bursa'da kazanıyorsunuz, Bursaspor'a vermek zorundasınız!" yaklaşımı ile de maalesef birçok iş insanını takdir etmek yerine, haraç ister gibi aşağılayan, sosyal medyadan baskı kurayım derken insanların işlerine olumsuz etki yaparken, bir daha bir daha para istemek büyük hataydı.

Sosyal medya etiketleri ile belki birkaç firmayı korkutup maddi destek bulursunuz ancak çogunluğu küstürür ve Bursaspor'dan uzaklaştırırsınız. O zamanlar da aynı şeyi söylüyordum, tehtitle, metezoriyle bu işler olmaz.

İş dünyası bu yazdıklarımı büyük ihtimal okumayacaktır. Amacım onlara seslenmek ancak maalesef benim o denli bir çevrem yok. Ben sizlere sesleniyorum: Lütfen bu süreçte maddi destek için uğraşan insanların işlerini bozacak yaklaşımlardan uzak durunuz.

Ey iş dünyası, hakkınızı helal ediniz. Bunca zaman hem destek verdiniz hem de bizlere yaranamadınız. Ama bu defa sizler de görüyorsunuz ki farklı bir atmosfer ve güçlü bir birlik oluştu ve bizim "yine" sizlerin desteğine ihtiyacımız var.

SİZ BÜYÜKSÜNÜZ...

Yine taşın altına elinizi koyacak kadar da cesursunuz. Bizler, yani menfaatsiz sevenler sizler için dua edecek, işleriniz için bereket dileyecğiz. Lütfen, Bursasporlu değilseniz bile, şehrimizin takımının cansuyuna katkı sağlayın ve #yanındayım deyin.

Dostlar, denenmiş ve yanlış olduğu apaçık defalarca ortaya çıkmış söylemlerle iş dünyasına yaklaşmayalım. Kulübümüzün yetkililerinin elini zora sokmayalım.

Saygılarımla...