Spor Toto 1. Lig'in 29.haftasında Bursaspor, Timsah Arena'da konuk ettiği Balıkesiprspor'u 2-1 mağlup ederken. Konuk ekibin tek golünü kaydeden Bursaspor'un eski futbolcu Sedat Dursun, attığı golden sonra sevinmenin doğru olmayacağını söyledi.

Sedat Dursun "Yine çok güzel bir atmosfer vardı. Bursaspor için önemli bir galibiyetti ve onlar içinde iyi oldu. Bizim içinde  tabiki her haftamız final diye bakıyoruz. Matamatiksel olrak daha düşmedik, onun için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Kazanan Bursaspor'du tebrik ediyorum." dedi.

Neler hissettiğin sorusuna Sedat Dursun "Doğup büyüdüğüm yere tekrardan geldik, gurulandım ve tarftarıda görünce çok sevindim mutlu oldu. Bu atmosferi özlemişim ama şartlar bunu gerektirdi.  İnşallah kümede kalma yolunda Bursaspor'a başarılar dliyorum. dedi.

Sevinmek doğru olmazdı

Bursaspor'a attığı golden sonra sevnmeyen Sedat Dursun "Yani sevinmek doğru olmazdı. Ekmeğini suyunu içtiğim yerde, bu kadar taraftarın önünde ve Bursaspor bu durumdayken sevinmek doğru olmazdı. Sadece futboldu işmizi yaptık." dedi.

Tekrar Bursaspor'da futbol oynamak istemisin sorusuna sedat Dursun "Hayırlısı olsun inşallah neden olmasın" cevabını verdi.
 

Editör: Haber Merkezi