Köfteci Eşref'te düzenlenen şampiyonluk yemeğine İnegöl Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Alper Taban, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, sporcu ve isim sponsoru Oylat Kaplıcaları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Öz, Muhasebe ve Finans Müdürü İsmail Ergün, Muhasebe Sorumlusu Gürol İmamoğlu, İdari Sorumlu Remzi Şen, Ergin Ekren ile Satınalma Sorumlusu Özkan Yılmaz katıldı.

Yemek sonrası açıklama yapan Başkan Taban "Geçtiğimiz hafta Adıyaman'da gerçekleşen müsabakalar neticesinde Oylat Kaplıcaları voleybol takımımız adını şampiyon olarak bir üst lige yazdırdı. Öncelikle sizleri tebrik ediyor, kutluyorum. Bende ömrü hayatımda böyle bir şampiyonluğu ilk defa tattım. Onun için ayrıca sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber o heyecanı o kıvancı yaşadım. Şampiyonluk maçına gelebildim ve hemen geri döndüm. O kadar zahmeti çekmeye de açıkçası değdi. Benim ömrü hayatımda önemli bir dönüm noktası oldu. Allah hepinizden razı olsun. Sizde bu mutluluğu doya doya yaşadınız. Bunu hak ettiniz."ifadelerini kullandı.

BU GURURU İNEGÖL'E YAŞATTINIZ

Adıyaman'da takımla ilgili övgü dolu sözler duyduğunu dile getiren Taban "Bunlar beni ziyadesiyle mutlu etti. Her gittiğim yerde anlatıyorum. Gençlerimizi teşvik ediyoruz. "Gelin salon sporlarına dahil olun, izleyin, altyapılarımıza girin, takip edin" gibi. Bu gururu İnegöl'e yaşattınız. İnegöl'de bunu tabi hiç bir zaman unutmayacak. Bu başarıda her kimin emeği varsa, başta yönetici arkadaşlarımız kutluyor, tebrik ediyorum. Voleybol şubesinde görev yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Diğer yönetici arkadaşlarıma yine hazeka. Sizleri hiç bir zaman yalnız bırakmamaya çalıştılar. Acısıyla, tatlısıyla koşturdular. Belki özel işleri vardı, bıraktılar. Önceliklerini maç olarak tercih ettiler ve gelip sizlerle birlikte oldular ama bu uyum bu ahenk bu birliktelik böyle bir sonuç getirdi. Demek ki bu güzellikler sürdürülebilse, karşılıklı olursa çok güzel tablolarla tekrar karşılaşılabilir. İnşallah bundan sonra çok daha güzel olabilmesi için bizde güzel hedefler kendimize belirliyoruz." dedi.

OYLAT KAPLICALARINA TEŞEKKÜR

Takımın isim sponsoru olan Oylat Kaplıcaları yönetimine de teşekkür eden Taban, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben sponsorluk noktasında başta Oylat Kaplıcaları yönetim kurulu adına başta Mehmet Beye teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Onlarında bereketi oldu. Onlarında çok büyük katkıları var. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Hocalarımız, antrenörlerimiz, kadromuz bir aile gibi olduk. İyi niyetliyiz. Bunun farkındasınız. Farkında olduğunuzu biliyorum. Samimiyetimizden şüpheniz hiç bir zaman olmasın. Konuya tek taraflı hiç bir zaman bakmıyoruz. İlişkilerimizi çok seviyeli götürmeye çalışıyoruz, gayret ediyoruz. Bunlar bana göre olması gerekenler zaten. İnsani olan kısmı. Profesyonelde olmaya çalışacağız. Yollar bazen ayrılıyor, bazen kesişiyor. Bunlar profesyonelliğin zaten gereken kısmı. İnşallah bundan sonra hep birlikte  daha güzel başarılara yelken açarız. Ben sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum."

Baştan Taban, yemeğin ardından isim sponsoru Oylat Kaplıcaları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Öz'e teşekkür plaketi takdim etti.

Editör: Haber Merkezi