Başlık için kusuruma bakmayın, uzun zamandır bu başlığı atmanın hayalini kuruyorum ama sanırım beklemeye takâtım ve umudum kalmadı, içimde kalmasın istedim, hoş görün...

İnşallah birgün gelir, ömrümüz yeter de gerçekten atarım bu başlığı...

...

Ligin alt sıralarındaki rakiplerle olan maçlar bitti sayılır. Kötü günler yaşadık ama daha kötü günler bizi bekliyor olabilir. Sıra geldi üstümüzde sıralanan takımlarla olan maçlara...

Hadi hep beraber : Allah'ım sen bize sabır ver.

Ben de korkan taraftarlardan biriyim:

Takımın performansı dolayısıyla gidişatımızın daha da kötüleşeceğinden ve ligin sonunda 4. sıradaki lige - 3.Lig'e - düşmekten korkuyorum. Kotkmakta da haklıyız bence.

Yönetimin bütün konsantrasyonu hukuki işlerde. ( Samimiyetle herkes gibi keşke oralardan para gelse diye dua ediyorum.) Ancak yoğun bakımdaki Bursaspor'umuzun ömrü yeter mi bu sürece, hiç sanmıyorum. Yani ben öldükten sonra bana kalan mirası neyleyim???

Takımın acil olarak transferlere ihtiyacı var, transferler için tahtanın açılmasına, tahta için paraya, para için şehre ihtiyaç var ancak yönetimlerin (öncekiler de dahil) bu güveni vermiyor olması işleri en başından baltalıyor.

Stadımız artık dolmuyordu, yine de belli bir kemik tayfayla Süper Lig'teki bir çok takımın seyirci sayısını geride bırakıyorduk. Sonra işler iyice bozuldu, insanlar yıldı, küstü, verilen destekler üst üste her sene kötü giden durumlardan dolayı tükendi ve artık stadımız neredeyse bom boş! Kimileri maça gitmeyenlerin Bursasporluluğunu sorguluyor, kimileri gidenlerin Bursasporluluğunu... Tribün liderlerinin darmadağın olmuş halleri, açıklamaları, konumlarından dolayı elde ettikleri saygıları artık yeterli seviyede gelmiyor insanlara, arkalarından gidenler de tek tek bu yanlış yoldan dönüyorlar. Bakalım nereye varacak bu işlerin sonu. Ama kalbi Bursaspor sevgisiyle yanıp tutuşan, her deplasmana giden ve yüreğinde ve aklında hiçbir menfaat taşımayan herkese helal olsun,Allah razı olsun.

Gidişata bakıp zaman zaman ben de kızsam da gençlerimize, performansları eleştirsem de ( ki bu futbolun doğasında var) yüreklerine ve arzularına inanmaya devam edeceğim. Yazılarımda sıklıkla belirtiyorum, Sn. Mustafa Gönden Hoca gereğini yapmaya devam ettikçe gençlerimiz daha da güzel oynayacaklardır. Ama sezonu kurtarmaya yeter mi bilemem.

"Ne olacak Bursaspor'un hali?"

Hoş, sizin gibi sevenler, bizler, kulüp kapansa dahi, hayaline sarılır, hatıralarını yaşatır ve hep çok severiz Bursaspor'umuzu... Başka takım tutmak için hipnoz bile edemezler bizi...

Daha kötü günler bizi bekliyor belki de dedim ya yazının başında, korkarım daha kötü yıllar da bizi bekliyor; güçlü bir birliktelik, güçlü bir destek bulabilecek güçlü bir yönetim kuramadıkça.

Saygılarımla...