16 Mayıs 2024 tarihi, Bursaspor için yeniden umutların filizlendiği gün olarak tarihimizdeki özel günlerden biri olarak anılacak inşallah.

 Sn. Enes ÇELİK'in hem umut vaad eden hem de ayakları yere sağlam basan açıklamalarını dinlerken, sanırım hepimizin keyfi bir anda yükselmiştir.

Maddi ve manevi olarak en büyük sorumluluklardan birini üstlenen Sn.Enes Çelik ve yönetimine can-ı gönülden başarılar dilerim.

Herkes aynı şeyi söylüyor: Şimdi birlik olma zamanı...

Önceki yazımda da değinmiştim, gerçekten başarılı olmak isteyen, büyük fedakârlıkları göze almış bu insanların yanında olmak ZORUNDAYIZ!

Destek, her daim tabandan tavana doğru olursa sağlam temelli olur. Önce biz taraftarlar elimize, dilimize sahip çıkacağız, çıkmayanları da çok sağlam uyaracağız. Her kim Bursaspor'un menfaatleri dışında hareket ederse, karşısında yönetimi değil, biz taraftarları bulmalı.

Bilmeliler ki;  Bursaspor adına şahsi menfaatleri doğrultusunda işler yapmaya niyetli herkes, karşısında BÜYÜK BURSASPOR CAMİASINI bulacaktır.

Sosyal medyayı en etkin ve doğru şekilde kullanarak da bu destekeyici ve koruyucu tavrımızı en şık şekilde ortaya koymalıyız.

Bizim artık BURSASPOR'a zarar verecek insanlara tahammülümüz kalmadı.

Bir şekilde halâ Bursaspor için art niyetli düşünceleri, planları olanlar varsa (!) bilsinlerki KARŞILARINA BİZ ÇIKACAĞIZ!

Anarşiden, şiddetten uzak; en kallavi tepkilerimizle camiamızı korumalıyız.

Hatalar elbet olacaktır bu zor yolculukta; eleştiriler de elbet olacaktır. Bizler de gördüğümüz hataları yazacağız elbette , hepimiz yazacağız ama üslubumuza dikkat edeceğiz. Biz, bize zarar verirsek, kime ne anlatacağız?

Yıllarca çok kampanyaya katıldım ama bu defa açılacak kampanyaya verebildiğim en büyük desteği vermek için uğraşacağım.

Sabırla zirveye...

İnşallah...

Saygılarımla...