Yeni sezonda 3.Ligde mücadele edecek olan İnegöl Kafkasspor’un olağanüstü genel kurulunda başkanlığa tekrar Celal Ter Seçildi. Kulüp tesislerinde düzenlenen kongrenin ardından açıklama yapan Kulüp Başkanı Celal Ter, şunları söyledi:

“Kafkasspor kurulduğu zamandan beri hiç alt kümeye düşmedi. 3 senedir BAL Ligi'nde mücadele ediyoruz. 3. Senenin sonunda 3.Lig hedefimize ulaştık. Bu hedef için önce inanmak gerekiyordu. Yönetim kurulumuz bana inandı, camiamız yönetimimize inandı, İnegöl camiamıza inandı bu inancın sonunda 3.Lig geldi. Bu sene zor bir sezondu BAL ligi geliri olmayan maliyetli bir ligdi. Bizim İnegölspor'a rakip olmak gibi bir düşüncemiz yok haddimizi biliyoruz. Bizim altyapımız çok güçlü bu altyapımızı artık değerlendireceğiz. Artık profesyonel ligde olduğumuz için maçlarımızı ilçe stadında oynayacağız. Federasyon bunu ayarlayacak. Artık her hafta sonu İnegöl'de bir profesyonel lig maçı olacak. Biz başarıyı kurduğumuz dostluklarla elde ettik, İnegöl'ümüze laf getirmedik. Tribünde küfür her zaman karşı durduk o taraftarı oyuncuları da ana doğurdu. Artık tribünlerimizde daha çok bayan göreceksiniz."

kafkas-1-1685698678-426

 Celal Ter’in başkanlığında yönetim kurulunda ise şu isimler yer aldı:

Abdulkadir Baykay, Ahmet Sütçü, Aydın Erol, Bahadır Hatuncık, Berkay Şimşek, Erkan Taşdemir, Emir Akıskalı, Emre Şen, Emre Taban, Haydar Özkiraz, Hilmi Beyaz, İbrahim Özcan, İskender Yaprak, İsmail Özbek, Metin Sevinç, Muhammet Çelik, Nazmi Kahraman, Oğuzhan Yenier, Onur Yazıcı, Recai Baykan, Rıdvan Şentürk, Sabahattin Ordu, Sadi Saka, Sami Fergana, Sedat Portakal, Selim Emre Aydın, Şenol Peker, Talat Özcan, Taner Karakaya, Taner Özgül, Ufuk Adıyaman, Zeki Kavaz

Editör: Haber Merkezi