Sn. Günay; Hiç kimse kimsenin Bursasporluluğunu sorgulayamaz; sizler de eminim yürekten Bursasporlusunuzdur, eyvallah ANCAK mevcudiyetinizin süresi uzadıkça, iddialarınızın sonuçlanması geciktikçe umutlarımız tükeniyor.

Hukuki iddialarınız ve uğraşılarınız için teşekkürler ANCAK halihazırda takımın gideceği yol besbelli; kurtarılamaz bir hale düşeceğiz.

Gençlerimiz civan gibi tamamdır itirazımız yok, sevgimiz de saygımız da var onlara ANCAK bugünlere kadar gelen yükün taşıyıcıları olamayacak kadar küçükler daha.

Sn. Günay,

Lütfen, bir an önce istifanızı açıklayın ve kongre kararını alın. Bursaspor ile ilgili hukuki başvurularınızdan eksik kalan varsa hızlıca tamamlayın, açılmadık dava kalmasın eyvallah ANCAK bir an önce maddi olanakları daha iyi birilerine kapıları açın.

Seviyorsunuz tamam, yıllardır hukukun peşindesiniz tamam, koltuk sayesinde her şeye eriştiniz ona da tamam, İçişleri Bakanlığı'na da gittiniz, müfettiş istediniz, elinizdekilerin hepsiyle açın açabildiğiniz kadar davayı ANCAK Allah için gidişatımızın gerçek ızdırabını görün ve tarihe "Son Vuruşu Yapan Başkan" olarak geçmeyin.

Elimden geldiğince tüm saygımla yazmaya gayret gösteriyorum ANCAK siz de biliyorsunuz bu camiada taraftarın istemediği hiçbir şey sonuna varamaz, daha fazla kalbiniz kırılmadan, küfürlerle mideniz bulanmadan bırakın görevinizi.

Bursaspor tepe taklak yuvarlanıyor Sn.Günay...

Çareleriniz varsa bile kan uyuşmadı sizlerle... Açılan davalarla Bursaspor'un haklarını geri almaya çalıştığınızı söylüyorsunuz ama vakit buna yetmeyecek besbelli. Hak sahibi öldükten sonra neylesin mirası...

Sn. Günay,

Olmadı...

Olmayacak...

Bursaspor böyle göz göre göre yok olsun diyorsan İSTİFA ETME BAŞKAN!

Dediğim gibi açmadığınız dava kaldıysa açın ve bir an önce kongre kararınızı ilan edin.

Tüm saygımla...