Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği Başkanı Yavuz Uğurdağ ve yönetim kurulu üyeleri Özlüce Tesislerine gelerek Bursaspor Başkanı Ali Ay ve yönetim kurulunu ziyaret etti.

Süper Lig’in 1. Haftasında deplasmanda oynayacağımız Başakşehir maçı için başarı dileklerinde bulunan Şahin ve Uğurdağ her daim kulübümüzün yanında olacaklarını belirttileri.

Bursaspor’a hizmet etmek büyük onur
Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bursaspor Kulübümüzün çok değerli başkanı, çok değerli yönetici arkadaşlarım. İnsanın hayatı boyunca en keyif aldığı zaman dilimleri vardır. Benim de özellikle futbol yöneticiliğim döneminde, amatörden profesyonel liglere kadar en keyif aldığım dönemler İnegölspor ve Bursaspor'da yöneticilik yaptığım dönemlerdi. Özellikle Bursa'nın en önemli değeri olan Bursaspor'umuzda iki dönem yöneticilik yapma şerefine nail oldum. 2011 yılından bu yana da parlamentoda Bursa Milletvekili olarak Bursa’lıların hizmetindeyim. Ama Bursaspor'un her anını yaşamayı da kendime bir keyif addediyorum. Bursaspor’la beraber olmak, Bursaspor'a hizmet etmek, projelerin içerisinde bulunmak çok büyük onur. Kulübümüzün önüne çıkan idari problemleri çözme konusunda şahsıma tebliğ edildiğinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Yeşil-beyaz renklerin müptelasıyım. Bugün de yeni sezon öncesi, Başakşehir maçından önce yönetimimizi başarı dileklerimizi iletmek için İnegöl'ümüzün çok önemli markası İnegöl Mobilya Fuarı Şirketi Başkanı ve yöneticileri ile birlikte ziyaret ettik. Özellikle başkanımız göreve geldikten sonra İnegölspor, Karacabeyspor, Orhangazispor, Yeşil Bursa pilot takımımız, amatör kulüplerimizle bile ilişkilerin had safhaya ulaştığına şahit olduk. Bunun için sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah geçen sezon yaşadığımız o ızdırap dolu günler bir daha yaşamayız ama izlediğiniz transfer politikası futbol kamuoyunu ziyade memnun ediyor. Bu cuma günü başlayacak 2017-18 süper lig maçlarında kulübümüze başarılar diliyoruz. Başakşehir maçında da stadyumda olacağız ve takımımızın yanında olacağız. Şehrimizle beraber o heyecanı yaşayacağız. Her daim Bursaspor kulüp ve yönetiminin yanında olduğumu ifade etmekten de keyif alıyorum. Bugün zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum.”

Başarı birlik ve beraberlikle gelecek
Başkan Ali Ay ise Şahin ve Uğurdağ’a ziyaret için teşekkürlerini sunarak sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz de İnegölspor ve diğer ilçelerimizle çok iyi ilişkiler içerisindeyiz. Her zaman söylüyorum Bursaspor hepimizin ortak değeri. Bursaspor iyi olursa hepimiz iyi oluruz. maalesef geçen sezon bir travma yaşadık ama dersimizi çıkardık. Bu sene çok şükür transferlerimizi iyi gidiyor ve devam edecek. Sezon açılışına kadar da bu işi bitirmeye çalışıyoruz. Hüseyin Şahin vekilimize teşekkür etmek istiyorum. Ankara'da en çok bizimle ilgilenen milletvekilimiz. Projelerimizde bize destek veriyor. Bundan sonra da desteklerinin devam etmesini diliyorum çünkü kendisi de çok iyi bir Bursasporlu. Tekrar söylüyorum başarı birlik beraberlik olmadan gelmeyecek. Trabzonspor maçında yakaladığımız o birlik beraberliğin devam etmesini diliyoruz ve uğraş veriyoruz. Bugün de bunu gördük, çok teşekkür ediyorum.”