Hepimizin geçmiş Kurban Bayramı mübarek olsun öncelikle...

Mübarek bir bayramdan çıktık ama Bursaspor'un içinde dönen vefasızlıklardan çıkamadık!

Yeni yönetim, geldiğinden beri eskilerin kalıntılarını temizlemeye çalışıyor. Transfer yasağını kaldırmak için maddi manevi büyük ugraş içindeyken, hepinizin malumu hem içeriden hem de dışarıdan köstek yiyor.

Anlaşma zemini bulabilmek için uğraşanlar bir yana, sırf eskinin hesabını şimdi ödettiğini sananlar bir yana !

Alacaklıların kızgınlıklarına hiç bir sözüm yok.

Defalarca kendilerine verilen sözler tutulmamış. Şimdi de güven sorunu sebebiyle biraz temkinli yaklaşıyorlar; buna da sözüm yok ama sırf Bursaspor nasılsa tahtayı açmak zorunda, benim de tüm alacaklarımı almak için fırsatım oldu diyenlere, içeriden de talimatlar verildikçe, azıtıyorlar ya Allah bildiği gibi yapsın!

Bursaspor kötü yönetilmiş olabilir, işini iyi yapmayan yöneticiler sorunları çözmek yerine ötelemiş, borcu arttırmış ve verdiği sözleri tutmamış olabilir; benim kızgınlığımın çoğu bu yönetimlere zaten ama kardeşim bak yepyeni, enerji dolu, kurtuluş mücadelesi veren bir yönetim tertemiz bir sayfa açmaya çalışıyor, neden bu kadar açgözlülük yapıyorsunuz!

Evet, bu aç gözlülüktür en hafif tabiriyle. Ekmek yemişsin, havasını solumuşsun, suyunu içmişsin, iyi kötü dostluklar kurmuşsun; nedir bu öfkenin sebebi bu kadar?(!) Kızgınlığın kişilere ise bunu tüm camiadan çıkarmaya çalışmak yakışık olmuyor!

Bursaspor elime düştü, diye egolarınız mı şişiyor. Unutmayın ki Bursaspor kimsenin eline düşmez! İnsanın her şeyi kaybolsun da namı, adı kötü anılmasın. Çoluğun çocuğun ismini gururla taşışın!

Bursaspor'a maddi kaynak sağlayabilecekken, iç baskılardan dolayı çekinen iş insanları, görüyor musunuz, sissiz de Bursaspor ayaklarının üzerinde durmayı başarabiliyor!

Çok şükür halâ sevenlerimiz var ve destek sağlıyorlar hiç bir iç baskıdan çekinmeden!

Bursaspor Büyük Camiadır! Bulunduğu konum kimseyi yanıltmasın!

Bu yasaklar da kalkacak, mis gibi transferler de yapılacak.

Hak etmediğiniz alacaklarınız size bereket getirmez, tam tersi üzerinde ah olan para, tüm bereketsizliği peşinde getirir.

Hak ettiğinizi de ödemek için uğraşanlara kapıları kapamayın.

Gelin, siz de Bursaspor'un bu zorlu sürecinde katkı sağlayanlardan olun. Bizim nazarımızda hayır duamızı alın.

...

Güzel günler geldiğinde Rabbim bana sizi ayıklamayı nasip etsin buralar yanarken saçını tarayanlar!

Başarısız olmamız için dua edenlerin duaları kabul olsaydı, gökten kemik yağardı!

Saygılarımla...