Özlüce Tesisleri’nde yapılan organizasyondan konuşan Rumen futbolcu "Herkese teşekkürler. Burada olmakta heyecanlıyım. Şehir ve taraftarlarla ilgili güzel şeyler duydum. İyi şeyler yapmak istiyorum. Bu büyük ailenin bir parçası olduğum için mutluyum" dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gheorghe Grozav "Takımı tanıyorum. Araştırdım. Çok iyi oyuncular var. Bursaspor’da kalite var. İyi bir hoca olduğunu biliyorum. Umarım iyi işler yaparım. Burada kalabilmek için kendimi kanıtlamam lazım. Bu hafta benim için test gibi olacak. Umarım burada kalabilirim. Bursaspor’un iyi oyuncuları var. Ben savaşmak için buradayım. Kim daha iyi olursa o ilk 11’de oynar" dedi.

Bursaspor Kulübü 2. Başkanı Ali Ademoğlu imza töreninde "Bursaspor’un sezon başında hocamızla başlayan transfer sürecinde yönetim olarak kaliteli isimleri kadromuza dahil ettik. Hocamız sezon ortası transferleri önemli olmalı ve direkt takıma katkı vermeli dedi. Yapılacak transferler kadromuzu güçlendirmeli şeklinde uyarıları oldu. Bizde bu konuda hocamızla birlikte hassasiyetle yapılan çalışma sonrasında bu transfer gerçekleşti. Karabükspor ve Romanya A Milli Takımı'nda oynayan oyuncudur. Bu transferin kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum" dedi.