banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursa'da Nebi Vural Aikido Semineri düzenlenecek

Dünya'ca ünlü savaş sanatları ustası Aikido eğitimi için Bursa'da. Aikido ve Budo Federasyonu (ABF) ve Sakura Aikido Klübü tarafından düzenlenen Aikido Semineri, Bursa’da Dikkaldırım Kapalı spor Salonu’nda 19 - 20 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Genel 17.03.2016, 10:12
Bursa'da Nebi Vural Aikido Semineri düzenlenecek

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden çok sayıda sporcunun katılması beklenen etkinlikte; dünyadaki en ileri seviye Türk Aikidocu olan ve sayılı hocalar arasında bulunan Nebi Vural’ın yönetiminde; katılan sporcuların eğitimleri gerçekleştirilecektir. Japon savaş sanatları arasında bulunan, samuray geleneği ve çalışma disiplinin en önemli öğretilerinden biri olan Aikido, denge, koordinasyon, akıcılık, kılıç, bıçak ve uzun sopa kullanımı pratiklerini içeriyor. Etkinlik sırasında Aikido’yu tanımak ve deneyimlemek isteyen tüm savunma sanatı meraklıları ile fotoğrafçılar için eşsiz karelerin yakalanma imkanı bulunacak.

 

Temel düzeyde Aikido eğitimi almış, sağlık problemi olmayan kişilerin de derslere katılabileceği etkinlikte, sporcu belgeleriyle birlikte sporcuların kayıt masalarına başvuruda bulunması gerekiyor. Seminer programı aşağıda verildiği gibidir:

 

19 Mart Cumartesi -  10:00-12:00, 16:00-18:00 

20 Mart Pazar - 10:00-12:00 

Adres: Dikkaldırım Kapalı Spor Salonu 16090 Osmangazi, BURSA

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@