Yemeğe Kulüp başkanı Ayhan Çamlıdağ, Yönetim kurulu üyeleri, Antrenörler, A Takım ve Genç takım futbolcuları katıldı.

Birlik ve beraberlik yemeğinde konuşan Başkan Ayhan Çamlıdağ futbolculara güvendiklerini belirterek, Gençlergücüspor’u hak ettiği yere getirmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Yemekte futbolculara seslenen Kulüp Başkanı Ayhan Çamlıdağ, "Yeni sezon hepimiz için hayırlı olsun. Birlik beraberlik içinde hedefimiz Bal Ligine tekrar çıkmak. Biz amatör ligde kalmak istemiyoruz. Bu sene iyi bir takım oluşturarak Bal Ligine tekrar çıkacağımızdan hiç şüphem yok. Yönetim olarak biz gerekeni yapıyoruz, futbolcularımızda sahada gerekeni yapacaktır. Yönetim, hocalarımız ve futbolcularımızla sezon sonunda istediğimiz yere ulaşacağız" dedi

Basın mensupları ile kısa bir söyleşi yapan Başkan Çamlıdağ "Bu akşamki yemeği düzenlemekteki amacımız süper amatör küme 2017-2018 sezonunun başlamasına yaklaşık bir aylık bir zaman var. A takımımızla 3 haftadır çalışmalarımız devam ediyor. Yönetim kurulumuz, A Takımımız ve ilk yarıyı tamamlayan Genç takım futbolcularımızın katılımı ile bazı oyuncularımız ile tanışma hem de bir değerlendirme toplantısı niteliğinde bir araya gelmiş olduk. Sezon öncesi varsa eksiklerimiz bunları değerlendirmek. Yemekten sonrada kulüp yönetim kurulu olarak planlamış olduğumuz işlerle ilgili değerlendirme toplantısı yapacağız" dedi.

İNEGÖLÜN ÖNEMLİ KULÜPLERİNDENİZ 
Yemekte konuşan Gençlergücüspor yönetim kurulu üyesi Kamuran Bakan ise Gençelrgücüspor'un İnegöl’ün önemli kulüplerinden olduğunu belirterek, hakkettiği yere gelmesi için onurlu bir mücadeleye girdiklerini söyledi. Balkan, “Biz bu kulübü hakettiği yere getirmek için bir çaba içine gireceğiz ve başarıya ulaşarak Gençlergücüspor’u olması gereken yere tekrar getireceğiz. 90 dakika sahada ter dökmek hiç kolay değil. Saha içinde siz yeter ki azimle savaşın biz saha dışında hiçbir zaman hakkınızı yedirmeyeceğiz. Beraber başarılı olursak ilerleyen yıllarda bu başarının ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Başarı azimle olur. Gençlergücüspor bizim için değerlidir . Tabi ki her kulübümüz İnegöl için değerlidir. Bu değerlere hep birlikte sahip çıkmalıyız. 2017-2018 sezonunda hedefe ulaşırsak bu gururu hep birlikte yaşayacağız” şeklinde konuştu.