banner300

Yotube Bursasporx.com

Pablo Batalla "Biz Bilal'i seviyoruz"

Bursaspor Kaptanı Pablo Martin Batalla, Atiker Konyaspor karşılaşmasından sonra yaptığı değerlendirmede, hem galibiyeti hem de taraftarların tepkisine uğrayan Bilal Kısa ile ilgili yorumda bulundu.

Bursaspor 30.10.2016, 13:25
Pablo Batalla "Biz Bilal'i seviyoruz"

Atiker Konyaspor karşısında alınan galibiyetin kendisini çok mutlu ettiğini ve güzel bir sonuç aldıklarını belirten Batalla, "Bu sezon taraftarlarımız önünde en güzel performansımızı sergiledik. İyi takımla oynayacağımızı biliyorduk. Buna hazırlıklıydık. Bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. harika oyun ortaya koyduk" dedi. Şampiyon olduklarında da bu sezonda hedeflerinin şampiyonluk olmadığına dikkat çeken Batalla şunları söyledi: 

"İki sezonda da benzerliğin özelliği ikisinde de şampiyonluğu hedeflemememizdi. O zamanda, bu sezonda hedefimiz şampiyonluk değil. Şuan bizim tek hedefimiz önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacağımız Kardemir Karabükspor maçı. Biz takım olarak sahada oynadığımız oyundan zevk alıyoruz. Taraftar, yönetim, takım ve çalışan arkadaşlarla birlikte gün be gün bulunduğumuz pozisyonun tadını çıkartıyoruz. Bundan zevk alıyoruz." 

Biz Bilal'i seviyoruz
"Bilal için önemli olan şey, bizim onun hakkında neler düşündüğümüzdür. Öyle olmalı. Biz onu çok seviyoruz. İyi bir takım arkadaşı elinden gelenin en iyisini sahaya koymaya çalışan arkadaşımız. Biz onun bu özelliklerini biliyoruz. O da bizim bunları bildiğimize odaklanmalı. Kişisel olarak söylüyorum ben bir takımı tutacak olsam desteklemek için stada gitmiş olsam hiçbir zaman 90 dakika boyunca sahadaki oyunculara ıslıkla veya başka bir şeyle protesto etmezdim."

Takıma zarar veriyor
"Burada taraftarlarımıza ne yapmalarını, yapmamaları söyleyecek birisi değilim. Asla böyle düşünülmesini istemem. Ama onlar her zaman eleştirme hakkına sahip kişiler. Fakat 90 dakika içinde yaptığınızda hem oyuncu ve takım için olumsuz olduğunu, saha içerisinden gelen birisi olyarak söyleyebilirim. Biz ona desteğimizi gün be gün gösterdiğimizi biliyorum."

Kaynak: Bursa'da Bugün
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@