banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursasporlu oyuncular birbirlerine girdiler!

Keçiörengücü önünde alınan mağlubiyet sonrası Bursasorlu oyuncular Kerem Can Akyüz ile Seleznov maç sonu birbirine girdi. Kerem Can Akyüz maç sonu Ukraynalı Seleznov'a yüklenerek "Bunu iyice şişirdiniz başımıza. Hem oynamıyor hem de kulübeden bağırıp duruyor" dedi.

Bursaspor 22.06.2020, 10:19 22.06.2020, 10:37
Bursasporlu oyuncular birbirlerine girdiler!

2019-2020 sezonunda pandemi sebebiyle yaklaşık 3 ay aradan sonra Bursaspor deplasmanda Keçiörengücü karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyet sonrasında yaşanan kavga olayıyla şok yaşadı.

Maça ilk 11’de başlayan Kerem Can Akyüz, ikinci yarıda oyuna dahil olan Yevgen Seleznov ile tartıştı. 90 dakikanın sonunda alınan mağlubiyetin ardından başarılı sol bek oyuncusu soluğu Ukraynalı golcünün yanında alarak, “Yedek kulübesinden niye bağırıp duruyorsun? Sanki sen girdin ne yaptın? Ne kadar oynadın?” diye serzenişte bulundu.

ZOR SAKİNLEŞTİLER

İki futbolcuyu ayıran ve işlerin söz dalaşından daha kötüye gitmesini engelleyen ise yedek kaleci Emrullah Şalk ile kulüp basın sorumlusu Bartu Kösemsever oldu. Ancak Seleznov‘un da Kerem Can‘a İngilizce olarak, “Are you mad?” yani, “Sen deli misin?” sözleri üzerine başarılı sol bek daha da sinirlendi. Kerem Can bu kez eski sportif direktör Selçuk Erdoğan‘ın yanından geçtiği sırada, “Bunu başımıza siz musallat ettiniz. Şişirdiniz, şişirdiniz al işte sonuç ortada. Kocaman bir sıfır” dedi. İki oyuncu aralarındaki mesafe tamamen açılınca sakinleşti ama stattan ayrılırken bile yan yana gelmemeye özen gösterdi.

Kaynak: Bursa Hakimiyet
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@