banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu bildirisi!

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu, Yeşil-Beyazlıların resmi internet sitesinden Olağanüstü Seçimli Genel Kurul ile ilgili bir bildirim yayınladı.

Bursaspor 23.05.2019, 09:52
Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu bildirisi!

Divan Başkanlık Kurulu olarak futbol takımımızı olumsuz yönde etkilememek adına; Yönetim Kurulu ile devamlı yaptığımız görüşmelerde,  bu yöndeki telkinlerimize rağmen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul tarihi ile ilgili olarak Yönetim Kurulu tarafından bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamıştır.

Sonuç ne olursa olsun bugün tarihi itibariyle Başkan ve Yönetim Kurulu’nun içinde bulunduğu idari, mali ve sportif durum, dikkate alınarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapma kararının en kısa sürede açıklanması ve yapılması gerekmektedir.

Böylelikle Bursaspor Kulübümüzün geleceğinin belirlenmesi, belirsizliğin giderilmesi ve yeni bir yol haritası çizilmesi adına Kulübümüzün önü açılmalıdır.

Tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden geçen Kulübümüzün; Bursa Şehrinin büyüklüğü, Bursaspor sevgisinin ne denli güçlü olduğu düşünerek bu zor günleri de atlatacağımıza inancımız tamdır. 

Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@