Bursaspor'da Teknik Direktör Paul Le Guen, pazar günü başlayacak Avusturya kamp kadrosunu şekillendirmeye başladı. 26 oyuncuyla yurt dışına gitmeyi planlayan Fransız teknik adamın kimleri kamp kadrosuna alacağı uzun süredir merak ediliyor.

Kendisine kulüp bulması söylenen Ricardo Faty'le yolların ayrılması beklenirken, Boban Jovic'de kampta yer almayacak. Sercan Yıldırım ve Joshua John için de olumsuz düşüncelere sahip olan Paul Le Guen'in kanatlara transfer yapılmadığı için bu iki oyuncuyla ilgili kararı yarın vereceği öğrenildi.

Berat göze girdi
Genç oyuncuların durumu ise netleşmeye başladı. Mert Örnek ve Emirhan Aydoğan gibi isimleri Avusturya'ya götürmemeyi düşünen tecrübeli teknik adam, alt yapıdan Paschal ve Yeşil Bursa'dan Berat Jonathan Ustabaşı'nı kafileye dahil edecek. Yine Furkan Soyalp'in kamp kadrosunda yer almasına kesin gözüyle bakılırken, Rüştü Hanlı'nın da bu liste içersinde yer alabileceği konuşuluyor.

Ozan Can ne olacak?
Teknik Direktör Paul Le Guen'in geçtiğimiz sezon lig devam ederken transfer edilen Ozan Can Kökçü'nün performansından da memnun olduğu öğrenildi. İlk dönemler sıkıntı yaşasa da ardından kendini göstermeye başlayan genç gurbetçinin Avusturya kamp kadrosunda bulacağı belirtildi. Geçen sezon istenileni veremeyen ve son haftalarda forma bulmaya başlayan Sinan Bakış'ta Özlüce'deki hazırlık döneminin gözdeleri arasında yer alıyor.