19 - 21 Şubat tarihlerinde Samsun’da düzenlenen Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonasında Yıldırım Belediyespor Kulübü sporcusu Serdar Akgül Türkiye 3. sü oldu. 13 - 15 Şubat tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Özel Sporcular 1. Bölge Yüzme Şampiyonasında sporcular; Berk Doğan, Görkem Kahraman, Ebru Sevinç 3. lükleri paylaşırken, Emre Bekir Şampiyon oldu.
20 - 21 Şubat tarihlerinde Balıkesir’de düzenlenen Santranç Bölge Turnuvasında sporculardan; Övgüm İnce İkinci, Öykü İnce Şampiyon oldular. 26 - 29 Şubat tarihlerinde Bursa’da düzenlenen Satranç İl turnuvasında Yıldırım Belediyespor Kulübü sporcularından; Bayram Gürbüz ikinci, Öykü İnce Şampiyon oldular.
Sporcuları tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Yıldırım Belediyesi sporcularından önemli dereceler
Yıldırım Belediyespor Kulübü sporcularından, bir çok branşta önemli dereceler geldi. Büyükler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası, Özel Sporcular 1. Bölge Yüzme Şampiyonası ve Satranç'ta önemli dereceler geldi.
Editör: Haber Merkezi
Yorumlar