banner300

Yotube Bursasporx.com

Bursa Büyükşehir'in Sultanları Atina'da

CEV Challenge Kupası’nda Final ilk maçında Çarşamba günü Olimpiacos ile karşılaşacak olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Atina’ya geldi.

Voleybol 11.04.2017, 07:54
Bursa Büyükşehir'in Sultanları Atina'da

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 16.25 uçağı ile Yunanistan’a uçan Bursa Büyükşehir Belediyespor, Atina Elefterios Hava Limanı’ndan 45 dakika süren bir otobüs yolculuğunun ardından kamp yapacağı otele vardı.

Bursa Büyükşehir Belediyespor olarak ikinci kez bu kupada final heyecanı yaşayacaklarını belirten Sultanların tecrübeli antrenörü Jan de Brandt, kupaya ulaşmanın kolay olmayacağını belirtirken şunları söyledi.

“Olimpiacos’la şanlarımız yarı yarıya. İlk maçta iyi sonuç almaya çalışacağız ama kötü sonuç olsa bile Bursa’daki maçta bizim için yeterli sonucu almak için mücadele edeceğiz. Neticede bizim için ikinci maçı evde oynamak avantaj olacak ilk maçı kaybetsek de ikinci maçı çevirme şansımız olacak. Olimpiacos iyi bir takım. Rakibimiz güçlü takımlarla oynadı. İyi oyunculardan kurulu bir takım. Ayrıca iyi defans yapan bir ekip. Biz de iyi manşet alıp, iyi hücum yaparak rakibimizi zorlayacağız.” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@