Güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini kaydeden Geçim, takıma katılan yeni yabancıların olduğunu ve yeni bir takım olduklarını dile getirdi. Başarılı oyuncu, "Bizim de zamana ihtiyacımız var ama hazırlık döneminde iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Yeni sezona da en iyi şekilde hazırlanıp, sağlıklı bir sezon geçirmek istiyoruz." dedi.

WhatsApp Image 2023-09-25 at 15.06.27

Altyapıya verilen değere de ilişkin konuşan Tolga Geçim, "Banvit altyapısından yetiştim. Gerçekten orada altyapıya çok fazla önem vardı. Antrenörler bütün illeri geziyordu, aynı değer ve önem burada da var. TOFAŞ'ın tesisleri, Banvit'e göre çok daha üst düzey. Altyapıya çok fazlasıyla önem veriliyor. Sporcu için bütün olanakları sağlıyorlar. Her şey sporcuya kalıyor, sporcu isterse elinden geleni yaparak en iyi yerlere gelebilir. Çünkü bütün olanaklar var burada." diye konuştu.

Son olarak "Taraftar arkamızda olduğunda daha kuvvetli bir takım oluyoruz." ifadesini kullanan Geçim, "TOFAŞ taraftarı, basketbolu bilen, basketbolun içerisine dahil olabilen bir taraftar topluluğu. Bütün maçlarımıza onları bekliyoruz. Onlar olduğu sürece biz daha güçlüyüz." şeklinde görüşlerini aktardı.

Editör: Haber Merkezi