Yeni sezon için çok mutlu olduklarını dile getiren deneyimli oyuncu Tevfik Akdamar, "Çünkü takım olduğumuza inanıyoruz. Sahada yapabileceklerimizi gördükçe heyecan duymaya başladık. Umuyorum ki, hem Türkiye ligini, hem de Şampiyonlar Ligi'ni en iyi şekilde bitireceğiz. Tabii ki bunu yaparken, bizim gösterdiğimiz performans çok önemli ama aynı zamanda itici güç olan taraftarımıza da çok ihtiyacımız var. Taraftarımızı da Samsunspor maçıyla birlikte salona bekliyoruz. Umuyoruz ki bu sezon çok güzel başarılar elde edeceğiz." dedi.

YETENEĞİN SERGİLENECEĞİ YER BURASI

Yetenekli yerli oyunculara sahip olduklarına işaret eden Akdamar, "Çok yetenekli genç arkadaşlarımız bizimle birlikte. TOFAŞ organizasyonu zaten buna çok değer veren bir organizasyon. Takım olarak da biz de genç tecrübeli ayrımı hiç bir zaman olmadı. Ben biraz daha ağabey rolündeyim. Genç oyunculara söylediğimiz tek bir şey var, sahada herkes eşit yaştadır. Cesaretli oynayıp, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz bir yer burası. İnanıyorum ki sezonun sonuna geldiğimiz zaman hepimiz performansımızın yüzde 100'ünü vermiş olacağız ve sezonu kendi adımıza yukarıda tamamlayacağımıza inanıyoruz." diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-09-25 at 14.46.50

ARMA İÇİN MÜCADELE VERECEĞİZ

Bursa halkının basketbolu çok sevdiğinin altını çizen tecrübeli oyuncu, "Benim çocukluğum da burada geçti, kariyerim de, ben bu kulüpte büyüdüm, yetiştim. TOFAŞ Spor Kulübü'nün taraftar grubunun bir aile gibi, biz de onları ailemiz gibi kabul ediyoruz. Bu sezonun, çok keyifli bir sezon olacağına inanıyorum. Çok keyifli maçlar çıkaracağız. Kazanacağız, kaybedeceğiz ama günün sonunda hepimiz arma için mücadele veriyor olacağız." ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi