Tekzip kelimesi, doğru olmayan gerçekliğinden şüphe edilen durumlar için kullanılan bir kavramdır. Türk Dil Kurumuna göre ise tekzip kelimesinin anlamı yalanlama şeklinde ifade edilmektedir.

Bursaspor adına tekzip yayımlaması gereken çok insan var aslında.

Saklanan, üstü örtülen, görmezden gelinen, çıkar elde edilen konuların ve bunların müsebbibi insanların hesap vermesi lazım. Elbette o karakter ve o vicdan o insanlarda yok!

Bu yüzden "Bursaspor'u bu hale düşürenlerin iki yakası bir araya gelmesin!" diyoruz ya hep.

2.Lig'e saygı duyuyorum.

Kendi çapında bir çok şehir ve ilçe takımı yıllardır mücadele ediyor burada. Hatta o takımların samimi taraftarlarını tebrik ederim. (Bazılarını asla sevemeyeceğim, o ayrı)

Bursaspor ise, mazisinde taşıdığı büyüklükle, elde ettiği başarılarla bu ligde hayatta kalma savaşı veriyor ya işte bunu hazmedemiyoruz.

Gelinen yere nasıl geldik, nasıl düştük diye düşünmekten gecelerimiz heba oldu. Buralardan nasıl kurtuluruz, diye düşünmekten saçımız, sakalımız ağardı.

Yapılan yalnış maddi planlamaların ceremesini çekmek çok ayrı bir dert.

Tüm kurtuluş paranın bulunmasında gibi gözükse de asıl kurtuluş vizyon sahibi, güçlü bir başkan ve zamanda saklı.

Mevcut yönetimin eksikleri olsa da gayretleri var. Ortalıkta kimsecikker yok zaten. Yönetimin çabalarını desteklemekten, onlara omuz vermekten başka yol yok artık. Herkes iyi niyetli...

İyi niyetle çözülseydi zaten çoktan çözülürdü her şey, orası da var olan bir gerçek.

22 Ocak'ta evimizde Afyon temsilcisini ağırlayarak ligin ikinci devresine başlayacağız. Kadromuz eski iki oyuncumuz ile kuvvetlendi mi göreceğiz. Hedefi ligde kalmak olan Bursaspor'umuza başarılar dilerim.

Tekzip yayımlaması gerekenler en kısa zamanda tamamen kulübün yakasından düşer inşallah.

Bir inşallah da birlik ve beraberlik içinde olmayı başarabilen Bursa şehrinin camiası için gelsin...

Saygılarımla...