Teksas Grubu‘nun paylaşımında şu ifadeler yer aldı;

Recep Günay ve saz arkadaşları;

Sizden olmayan herkese bayrak açarak, camiamız ve şehrimizin hiçbir unsuru tarafından kabul görmemenize rağmen bir inat uğruna yaptıklarınız, Bursasporumuzu ateşin içine çekti. İdareten görev talep edip kurulduğunuz koltuklarınızdan sizin göremediğiniz açık ancak kentimizin tamamı ciddiyetsizliğinizi, yönetimsel kabiliyetsizliğinizi, sportif açıdan idarenizde gün gün büyüyen erimeyi, altyapıda yaşananları ve kulübümüzü içine soktuğunuz belirsizliği hayret ile takip ediyor.

Hala daha seneler sürecek davaları, “Netleşmeden gitmemiz dosyalara zarar verir” imasında bulunarak yanlışlarınıza zırh yapmaya çalışıyor, insanların aklı ile alay ediyorsunuz.

Size defalarca yapıcı dille çağrılarda bulunmamıza ve “Eğer gerçekten Bursasporlular ise, bir yerde dururlar” dememize rağmen, gerekeni yapmadınız.

Bu kentteki herkesin nefretini kazanmayı, şahsi ihtirasları sebebi ile Bursaspor‘u uçuruma sürükleyenler arasına girmeyi başardınız.

Hayatında Özlüce‘ye çay içmeye gelemezken bugün Özlüce Tesisleri‘ni kıraathaneye çeviren şakşakçılarınız size söylemez, biz söyleyelim;

TOPLAYIN BAVULU DEFOLUN GİDİN!

F-wB73YXYAAeoW4

Editör: Haber Merkezi