Bursasporlu Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BURSİAD), Bursaspor’a destek olmak amacıyla önemli bir organizasyona imza attı.

BURSİAD’ın ev sahipliğinde yapılan “BURSİAD ile Biz Bize” isimli programa, Bursaspor başkan adayı Sinan Bür ve ekibi ile RAMS İnşaat Genel Kurul Başkanı Devran Bülbül katıldı.

WhatsApp Görsel 2024-01-14 saat 01.42.14_4ad07c73

ENES CAN DEMİR KONUK ETTİ

BURSİAD Başkanı ve eski Bursaspor yöneticisi Enes Can Demir’in ev sahipliğinde düzenlenen gecede, Başkan adayı Sinan Bür ile Rams İnşaat Başkanı Devran Bülbül’ün, Bursaspor’la ilgili projeler konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğu bildirildi.

BURSİAD, bu geceyle ilgili olarak, sosyal medya hesaplarından şu açıklamayı yaptı:

“RAMS İnşaat Genel Kurul Başkanı Devran Bülbül  katılımlarıyla ‘BURSİAD ile Biz Bize’ programımızı gerçekleştirdik. Global ve yerel seviyede inşaat sektörünü, sektörün geleceğini ve Türk futbolunu konuşarak, engin tecrübelerinden istifade ettik. Programımıza katılan Bursamıza ve Bursasporumuza gönül vermiş tüm dostlarımıza ve sevgili üyelerimize keyifli sohbetlerinden dolayı teşekkür ederiz.”

WhatsApp Görsel 2024-01-14 saat 01.41.36_9191c2fa

ASLANTEPE VE BAŞAKŞEHİR’E SPONSPR OLMUŞTU

Son dönemde futbolla ilgili yatırımlarıyla dikkat çeken Rams İnşaat, Galatasaray’ın Aslantepe’deki stadına Rams Park şeklinde isim sponsoru olurken, bir başka Süper Lig ekibi Başakşehir’in adının önüne de isim sponsorluğu anlaşması yaptı.

Editör: Haber Merkezi