Basketbolda Bursaspor İnfo Yatırım Başkanı Sezer Sezgin, cuma akşamı Tofaş Spor Salonu’nda oynanacak Pınar Karşıyaka maçına yeşil-beyazlı taraftarları davet etti.

“ŞÖLEN HAVASINDA OYNAYALIM”

Başkan Sezgin, cuma saat 20.30’da başlayacak bu önemli mücadelede 6. adamının önemine dikkat çekerek, “Ben taraftarımızdan kalan haftalarda takımımızı yalnız bırakmamasını rica ediyorum. Gelin Pınar Karşıyaka karşılaşmasında tribünleri dolduralım. Bu maçı şölen havasında oynayalım” dedi.

“ERICK NEAL’LE GÜÇLENDİK”

Başkan Sezer Sezgin’in açıklaması şöyle:

“Lige verilen 3 haftalık aranın ardından cuma günü saat 20.30’da Tofaş Spor Salonu’nda Pınar Karşıyaka ile karşı karşıya geleceğiz. Bu zorlu karşılaşma öncesi hocamızın raporu doğrultusunda takımımızı güçlendirmek için Amerikalı guard Erick Neal’i transfer ettik. Neal’in takıma büyük katkı koyacağını, takım içerisinde rekabeti arttıracağını düşünüyoruz.

“BURSASPOR TARAFTARIYLA GÜZEL”

Biz birçok başarıya taraftarımızın desteğiyle ulaştık. Taraftar bizim olmazsa olmazımız. Sezonun bitmesine 10 hafta kaldı. Ben taraftarımızdan kalan haftalarda takımımızı yalnız bırakmamalarını istiyorum. Gelin Pınar Karşıyaka karşılaşmasında tribünleri dolduralım. Bu maçı şölen havasında oynayalım. Takımımız son topa, son düdüğe kadar destekleyelim. Bu takımın taraftar desteğine çok ihtiyacı var. Tüm Türkiye’ye Bursaspor taraftarının ne kadar büyük olduğunu bir kez daha hissettirelim. Her zaman söylüyorum, ‘Bursaspor Basketbol taraftarıyla güzel’dir.”

Editör: Haber Merkezi